• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Корюківський гімназист Роман Жменьковський став чемпіоном України у дванадцять років


Корюківський гімназист Роман Жменьковський став чемпіоном України у дванадцять років

 

У середу, 3 березня, 12-річного Романа Жменьковського у Корюківці зустрічали як переможця: директор ДЮСШ - з тортом, батьки - з повітряними кульками. Не щодня школярі-спортсмени стають чемпіонами України.


Чемпіон України з легкоатлетичного двоборства Роман Жменьковський. Фото: Наталія Рубей

Про те, що син-семикласник Роман посів 1 місце в чемпіонаті України серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, його мама Наталія Зима дізналася від тренера Андрія Сахути.

Наталія Анатоліївна, вчителька історії та правознавства Корюківської гімназії, ніколи не бере на уроки мобільний телефон. А того дня взяла, адже дуже вже важливим був він для її сина. Коли Андрій Олександрович повідомив, що в Романа 1 місце, не одразу навіть зрозуміла, що дистанції 60 і 200 метрів він здолав найкраще серед тридцяти інших спортсменів. Лише згодом прийшло: її син – чемпіон України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків свого віку!

Це були незабутні враження і для тренера-викладача легкої атлетики Корюківської дитячо-юнацької спортивної школи Андрія Сахути. Адже збулася й його мрія – виховати чемпіона. Андрій Олександрович працює чотири роки у ДЮСШ і нині тренує свою першу набрану групу. Серед них і Романа.


Роман і його тренер на змаганнях

- Розумів, що це колись повинно було статися, але не сподівався, що так швидко! – каже про перемогу свого учня Андрій Сахута. – Це особливі відчуття! Працюємо далі.

Сам Роман, спокійний і стриманий за характером, так само легко поставився і до своєї перемоги. Перше, про що подумав 3 березня на легкоатлетичному манежі у Києві після оголошення результатів: «Зараз почнуть телефонувати». Так і було. Спочатку мама, тато, потім бабусі, дідусі. Всі хотіли розділити радість зі своїм спортсменом.


Роман - чемпіон!


Рома зі своїм тренером Андрієм Олександровичем


Команда Чернігівщини


Чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства, Київ, березень 2021 року


Бабусі й дідусі одразу почали згадувати власні спортивні досягнення минулого, намагаючись зрозуміти, у кого пішов їхній онук. Мама й тато, які у шкільні роки захоплювалися біатлоном та легкою атлетикою відповідно, - свої. Але, за словами Наталії Анатоліївни, це було скоріше для проформи, адже серйозних спортивних досягнень і результатів у них донині не було. Рома перший у їхній родині, хто подає спортивні надії.


Сиг - гордість мами Наталії і тата Андрія. Фото: Наталія Рубей


Рома з батьками і тренером. Фото: Наталія Рубей

Мама зазначає, що здібності сина у 2 класі розгледіла директор ДЮСШ Тетяна Тищенко, яка викладала у нього фізкультуру. Вона помітила, що у Роми не лише добре виходить бігати – йому це подобається. І запропонувала займатися легкою атлетикою у спортивній школі. Наталія Анатоліївна тоді одразу погодилася, адже їй було важливо, що син більше часу проводитиме на свіжому повітрі, а не в гаджетах. Каже, з перших днів знайомства з тренером зрозуміла, що вони з Романом знайдуть спільну мову, у них особливий зв'язок, коли викладач розуміє свого вихованця і навпаки.


Корюківські учасники чемпіонату: Роман Жменьковський, Софія Мірошниченко, Артем Чубара, Єлизавета Мірошниченко. Фото надане Андрієм Сахутою


У чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства брали участь команди з усіх областей України. До складу команди з Чернігівщини, окрім Романа Жменьковського, потрапив також його однокласник, гімназист Артем Чубара, шестикласниці Єлизавета Мірошниченко (перша школа) та Софія Мірошниченко (четверта школа).

Гарно виступив Артем, посів 7 місце з-поміж тридцяти учасників своєї вікової категорії. Тренер задоволений результатом вихованця, який займається ще тільки декілька місяців. Дівчата теж показали непогані результати. З понад сорока учасників свого віку Ліза виборола 22 місце, Софія – 23-тє. Андрій Олександрович вважає, що їхні перемоги ще обов’язково попереду.

Наталія Рубей, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Роман Жменьковський, спортсмен, Корюківка, легка атлетика

Добавить в:
 
 


Центр Комплект