• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Студентка-музикантка Анастасія Мотчана з Корюківки і навчається, і працює


реклама

Студентка-музикантка Анастасія Мотчана з Корюківки і навчається, і працює

 

У наш час більшість студентів намагається заробляти гроші самостійно. А тому багато хто починає працювати ще з 1 курсу. Чи важко поєднувати роботу з навчанням та чи можливо студенту знайти роботу за спеціальністю, Сусіди.Сіty поцікавилbсь в Анастасії Мотчаної — студентки четвертого курсу Чернігівського музичного коледжу імені Л. Ревуцького.


Анастасія Мотчана

— Настю, як гадаєш, чи важко студенту знайти роботу, а особливо за майбутньою спеціальністю?

— Якщо підробіток — не дуже складно. Свого часу я працювала на канікулах у кафе. А ось щодо роботи за спеціальністю, тут уже складніше. Треба мати велике бажання і, мабуть, удачу. Наприклад, мені пощастило знайти таку роботу. Зараз я працюю в оркестрі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка. Запропонували роботу на час декретної відпустки. Вважаю, що мені поталанило.


Настя. Фото: З ФБ-сторінки А. Мотчаної

— Чи складно поєднувати роботу і навчання?


— Думаю, саме з цим найчастіше пов’язані проблеми, що виникають у студентів, які працюють. Ти не можеш пропустити репетицію, бо на носі концерт. А в цей час одногрупники пишуть фонограми, самостійні чи вивчають важливі теми з якогось предмета. А потім ще й викладач питає, чим же я була так зайнята, що не змогла прийти на пару. І навпаки. Коли ходиш на пари й пропускаєш репетиції, на роботі цікавляться, за що я маю отримати зарплату.

— На нинішньому життєвому етапі ти забезпечуєш себе сама, чи все-таки без допомоги батьків не обійтися?


Анастасія. Фото: З ФБ-сторінки А. Мотчаної

— Я отримую стипендію і працюю на пів ставки. Але цього все одно не вистачає, щоб заплатити за квартиру, купити продукти й відкласти на особисті потреби. Тому без фінансової допомоги батьків було б складно.

— У майбутньому плануєш працювати за спеціальністю?

— Чесно кажучи, не хочу загадувати наперед. Нехай це залишиться для мене сюрпризом.

Джерело: Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Анастасія Мотчана, студентка, Корюківка, коледж ім. Ревуцького

Добавить в: