• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Головна перемога - це перемога над собою


Головна перемога - це перемога над собою

Ми всі неодноразово чули про те, що спорт піднімає настрій, заряджає енергією, насичує організм киснем, допомагає протистояти хронічній втомі, підвищує самооцінку, зміцнює віру себе та свої сили, і ще багато чого корисного. Для кожного він відіграє свою роль: деякі вважають його своїм хобі, для інших він є головним прибутком, а є люди, для яких заняття спортом є маленькою перемогою над собою. От саме з одним із них ми й познайомились.Денис Пухов поєднав своє життя зі спортом одразу після закінчення школи— тренувався з друзями на свіжому повітрі, а згодом почав серйозно займатися в спортивному залі та поставив собі за мету отримати звання кандидата в майстри спорту з важкої атлетики, а саме з жиму лежачи. У Дениса є проблеми зі здоров'ям, які іноді дають про себе знати:

— У мене була вада серця — дефект міжшлуночкової перетинки та стеноз легеневої артерії, —каже він.— Іноді хвороба дає про себе знати: може серце боліти, підвищуватись тиск, стає тяжко дихати та збивається ритм. Щоразу по-різному: буває після навантажень, а іноді й з самого ранку, коли не встиг ще нічого зробити. Звісно, лікарі не радять займатись спортом, рекомендують легеньку зарядку, прогулянку на свіжому повітрі. Але я розумію, що здатен на більше, тому ставлю собі ціль і обережними кроками йду до неї.

Саме всупереч хворобі Денис прагне отримати кандидата в майстри спорту. Він розповів, як прийшов до такої думки:

— Близько чотирьох місяців тому цю ідею запропонував мій друг, який на сьогодні і є моїм тренером. Через місяць я почав готуватись. Єдиною проблемою є те, що мені результату добитись важче, ніж іншим, оскільки навантаження повинні бути розраховані так, щоб не нашкодити моєму здоров’ю. Для отримання кандидата в майстри спорту я маю виступити у ваговій категорії до 67,5 кілограма і жати штангу вагою від 102,5 до 112,5 кілограма. Але умови ще залежать від федерації, яка буде фіксувати результати. На сьогодні моя вага 63 кілограма, тому зараз мені є над чим працювати.


Денис дуже цілеспрямованою людина. Але він визнає, що до своєї мети йому допомагає так впевнено йти підтримка тих, хто поруч:

— У більшості випадків я мотивую сам себе —  каже юнак. — Але без підтримки друзів і рідних мені було б важче. І батьки мене завжди підтримують.Точно скажу, що моя родина, мої друзі — це ті, хто завжди підтримає, але й дасть стусана, якщо треба.

Денис розповів про своїх кумирів, які його надихають своїм прикладом, своєю любов’ю до життя та спорту. Один з них — Нік Вуйчич, який народився без рук та ніг, але своїм життєвим прикладом довів, що можна досягти великих цілей, незважаючи ні на що. А Френк Медрано, наприклад, є вегатаріанцем, і це не заважає йому займатись бодібілдингом та калістенікою.

На запитання, що він робитиме після того, як досягне своєї мети, Денис відповів так:
— Коли я подолаю цей тернистий і складний шлях, я зможу довести не тільки собі, а й іншим, що все в цьому житті можливо. І потім я не збираюся зупинятися на досягнутому— будуть нові цілі, нові пориви. Адже коли досягаєш результату, хоч і невеликого, це все одно це мотивує тебе та заряджає енергією.


Джерело: Марина Шишонок, газета "Новини Городнянщини" 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, Пухов, Шишонок

Добавить в: