• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Євгенія Гордюк стала дизайнером року за результатами другого професійного Всеукраїнського конкурсу моделей та дизайнерів Best Podium Model


Євгенія Гордюк стала дизайнером року за результатами другого професійного Всеукраїнського конкурсу моделей та дизайнерів Best Podium Model

Одинадцятого грудня у столиці пройшов грандіозний Всеукраїнський конкурс моделей та дизайнерів Best Podium Model. Сотні моделей дефілювали по подіуму, демонструючи колекції кращих українських дизайнерів, які вразили всіх гостей своїми оригінальним вбранням – починаючи від спортивного одягу і закінчуючи карнавальними костюмами та оригінальними головними уборами.

Взяла участь у ньому і наша землячка – сучасна, стильна та харизматична Євгенія Гордюк, хореограф, дизайнер та керівник «Театру танцю та моди Fashion Zone».Євгенія представила загалу 4 унікальні колекції «Fashion street» або «Модна вулиця» у стилі кежуал (це повсякденний стиль одягу з акцентом на зручність та практичність. - Авт.). Колекція «Ukraine Fashion Paradise» виконана в етнічному стилі, «Africa» в стилі круїз із акцентом на африканські мотиви та «Модна Лялька» у стилі бохо (стиль, якому притаманна легка неохайність та строкатість в одязі. - Авт.).

Члени журі були в захваті від сміливих та неповторних ідей дизайнерки із глибинки, від професійності та краси її моделей. І як результат – Театр «Fashion Zone» став кращим.

Та головною інтригою шоу було те, хто ж отримає титул дизайнера року. І яким було здивування вже відомих столичних та інших популярних дизайнерів, що це почесне звання отримала Євгенія Гордюк, із маленької Корюківки, про існування якої там ніхто і не чув.«Промінь» поцікавився, чи сподівалася Євгенія на такі результати?


– Я вважаю, що ми з дівчатами заслужено отримали свої нагороди, - розповіла дизайнерка. – Не передати словами, скільки праці, скільки емоцій було вкладено нами в це шоу. Найприємніше те, що оцінювали нас справжні акули моделінгу, люди, які за своє життя переглянули стільки колекцій, що зараз їх неможливо чимось вразити. Та нам це вдалося!

Я вважаю, що кожна дитина, не важливо, чи вона народилася та живе у мегаполісі, чи у глибинці, має шанс та можливість проявити себе, займатися тим, до чого плине її душа. Обов’язковою складовою цього є лише впевненість та віра у власні сили.

Прикрою несподіванкою для усіх шанувальників «Fashion Zone» стало те, що на Сновщині Євгенія Гордюк свою діяльність припинила.

– На жаль, у Сновську «Fashion Zone» майже не помічали та не підтримували, - розповідає Євгенія. – У Корюківці я стала частиною колективу місцевого Будинку культури, а також продовжую працювати як приватна особа.

Продовжили творчий шлях зі мною лише п’ятеро дівчаток зі Сновщини: Софія Гончаренко, Софія Мартиненко, Яна Арендар, Дар’я Мундурс та Жанна Коваль. Всі вони надзвичайно талановиті і в майбутньому мають усі шанси досягти в хореографічному чи модельному напрямку гідних результатів.

Попереду у Євгенії Гордюк чимало планів. Це і створення нових колекцій, і відкриття власного бренду, та найголовніше – заявка на присвоєння «Fashion Zone» звання зразкового колективу.

Сподіваємося, що всі плани дизайнерки неодмінно втіляться в життя і вона й надалі продовжить дивувати своїх шанувальників та нести в світ прекрасне. 

Тетяна Литвин, газета "Промінь"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гордюк, дизайнер, конкурс

Добавить в: