• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Прилуцька майстриня власноруч виготовляє креативне мило та продає в Інстаграм


реклама

Прилуцька майстриня власноруч виготовляє креативне мило та продає в Інстаграм

 

Мило ручної роботи давно посіло місце вдалого, корисного та креативного подарунка. Зазвичай воно має у своєму складі натуральні компоненти, тому й користується великою популярністю. «Град Прилуки» познайомився з прилуцькою майстринею, яка власноруч виготовляє креативне мило та продає його в Instagram. На сторінці https://www.instagram.com/handmade_for_you_prk/ Юлія Минка пропонує охочим вироби у вигляді цукерок, квітів, фруктів, звіряток, сніжинок, ялинок та ін. Як дівчина знайшла себе в подібному виді творчості та в чому полягає складність такого виробництва ми дізнавалися з перших уст.Майстриня Юлія – ще зовсім молода дівчина, 1998 року народження, яка народилася в смт Мала Дівиця, а нині проживає в Прилуках. На сьогодні вона захищає диплом у Національному транспортному університеті в м. Київ, де навчається на факультеті менеджменту, логістики та туризму.

Як розповіла сама Юлія, з раннього дитинства вона захоплюється малюванням, але улюблене сімейне рукоділля – це вишивання, як бісером, так і нитками.

На сьогодні ж Юля знайшла для себе нове захоплення – створення різноманітних фігурних свічок і мила. Її креативне мислення та фантазія дозволяють створювати шедеври. А вже Інтернет-джерела, а точніше відомий серед молоді додаток «Instagram», надихнули її на створення власної hand- made-продукції та відкриття власного Інтернет-магазину.

– Це Ваше захоплення зі школи?
– О, ні! Я цим почала займатися нещодавно. У школі я полюбляла малювати, займатися муліне та вишивати хре- стиком і бісером. Вишивка – це взагалі наш сімейний талант (посміхається).

– Хтось із рідних займався таким видом діяльності?
– Миловарінням точно ні. Мама – громадський діяч, викладач у школі.
Вишиває бісером і нитками. Вишила з бісеру собі українську сорочку. І бабусі мої теж вишивають.

– Новим захопленням заробляєте на життя?
– Ні, це було б голосно сказано. Це лише моє хобі, але, звісно, певний прибуток від нього є.

– Юлю, чому Ви почали цим займатися? Що вас надихнуло на такий вид творчості?
– Усе досить банально: якось я замовила свічку в Інтернеті, а потім роздивилася її й подумала, що теж можу таке зробити! Зрозуміла, що там насправді нічого складного немає, і врешті вирішила перевірити свої сили, тим паче, що деякі ідейки в мене вже були.

Отож, я відразу почала діяти. Спочатку переглянула, що потрібно для створення. Потім замовила матеріали. У процесі зрозуміла, що деякі матеріали можна використати й для створення мила, тож довелося зробити ще одне замовлення для миловаріння.

А коли я з кожним днем дізнавалася, скільки всього гарного, цікавого й оригінального можна зробити з мила, просто не змогла зупинитись і почала закуповувати всі найгарніші форми й експериментувати.
– Багато часу йде для створення таких шедеврів?
– Спочатку затрачалося чимало часу, адже я експериментувала, досліджувала нові форми, аромати, барвники.

Я навіть не здогадувалася, наскільки багато може бути нюансів у цій справі. Зараз же я вдосконалила певні моменти, підлаштувала під себе, тому й швидкість виконання виробів зросла. Наразі це моє захоплення у вільний час. Коли починаю творити, то вже й не помічаю, наскільки швидко біжать стрілки годинника.

– Багато коштів пішло на матеріали? Чи змогли Ви все окупити та вже заробляти на цій справі?

– Так, коштів потрачено багато… Але воно того варте. Я займаюсь цим, тому що мені подобається реалізовувати
свої ідеї. Заробіток, звісно, є, особливо в цьому місяці, напередодні Дня Св. Миколая та до Нового року. Замовляють вироби часто не лише в Прилуках, а й у Києві.

– Далі плануєте відкриття власного магазину чи співпрацювати з уже існуючими?
– Звичайно ж, відкрити школу миловарів або ж магазин «Усе для миловаріння» – це було б круто. Та в нас місто
не дуже велике, отже, націлювати свої сили буду на Інтернет, наразі це більш актуально. Instagram непогано з цим справляється. Оскільки виготовлення свічок і мила – це все ж більше хобі для мене, то працюватиму й удосконалюватиму свою майстерність.

– Рідні та друзі підтримують таке захоплення, підказують ідеї? Можливо, замовляють якісь особливі вироби?
– Їм подобається. Поки не замовляють, але всі в захваті від того, що вже встигли побачити та отримати в подарунок.

– Чи відчуваєте конкуренцію в такій творчій роботі?
– Зрозуміло, що перші майстрині, які почали виготовляти мило на широкий загал, не мали великої конкуренції, але зараз мило ручної роботи виготовляють навіть учні шкіл. Проте я переконана, що конкуренція – це така річ, яка не дає майстрині сидіти на місці, а стимулює рухатися вперед. Тож усе в нормі.

Діана Батрак, газета "Град Прилуки", №53 (996), від 16.12.2020

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, миловаріння, майстриня, Минка, Батрак

Добавить в: