Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Звикла до людей, яким необхідна її допомога


Звикла до людей, яким необхідна її допомога

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Вони обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію ­ постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує. Саме працівники соціальної сфери вчасно подають руку допомоги тим, кому так необхідна підтримка, добре слово, увага і піклування, дарують душевне тепло, вселяють надію та віру. Тетяна Лук’яниця – соціальний працівник із села Бахмач. Для одинадцятьох підопічних, яких жінка обслуговує, вона стала майже рідною. Тетяна Михайлівна має добре серце і чутливу душу. Вона 25 років трудиться соціальним працівником по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, завжди добросовісно ставиться до роботи. Завжди чуйна, добра і відгуклива, з кожним вміє знайти спільну мову, її поради завжди слушні і своєчасні.Робота у Тетяни Лук’яниці, звичайно ж, не з легких, але жінка вже не уявляє свого життя без підопічних, до яких за роки дуже звикла, можна сказати, що прикипіла і душею, і серцем. Всі вони з нетерпінням чекають енергійну і доброзичливу Тетяну, щоб поговорити, довірити щось особисте, дізнатися новини.

Всі люди, яких обслуговує соціальний працівник, пройшли нелегкими життєвими стежками, мають непрості долі. На всіх у жінки вистачає теплих слів і уваги. Адже ці літні люди потребують теплого спілкування, доброго слова, допомоги. Найстаршою підопічною, яку обслуговує Тетяна Михайлівна, є мешканка села Острів Софія Пилипівна Брага, якій цьогоріч виповнилося 93 роки. Дуже тяжко бабусі впоруватися з домашньою роботою, тому вона не може обійтися без допомоги соціального працівника, яка є справжньою помічницею та порадницею для старенької і в хаті, і на городі, і на подвір’ї.

З нетерпінням Тетяну Михайлівну чекає і Надія Михайлівна Хільчевська. Свою незмінну помічницю, яка буває у неї два, а при потребі і більше разів на тиждень вже більше 10 років, Надія Михайлівна називає ніжно – моя Таня. – Навіть не уявляю, що б я робила без моєї Тані. Маю слабке здоров’я, а вона завжди вчасно ліки принесе, продукти необхідні купить, зробить до ладу все, що її попросиш. Інколи добрим словом розрадить, новини розповість, і на душі стає легше і затишніше. Дуже добросовісна, чесна і трудолюбива, нехай їй Бог здоров’я дає, дуже гарна людина, якби було більше таких на світі, то ми і жили б краще,­ говорить Надія Михайлівна. – Часто у телефонному режимі спілкуюся із жіночками, яких також обслуговує Таня, всі вони без виключення відгукуються про неї найтеплішими і найкращими словами. А ще Надія Михайлівна розповіла, що районні новини вона дізнається із газети «Голос Присеймів’я», яку передплачує вже дуже багато років.

У будь­яку погоду, у будь­яку пору року справж­нім помічником для Тетяни Лук’яниці, як і для її колег, є велосипед. Саме завдяки двоколісному відстані здаються коротшими, а сумки з продуктами ­ легшими.
Тетяна Михайлівна цінує свою дружну сім’ю. Вдома вона вправна господиня, гарна дружина, мама та донька. Разом із чоловіком Юрієм тримають господарство, обробляють город. Часто до рідного дому навідується донька Аліна , аби побачитись із рідними, досхочу наговоритися. Молодша донечка Діана ­ одинадцятикласниця, мамина помічниця, постійно підтримує, допомагає матусі, коли та приходить з роботи стомленою. Разом готують щось смачненьке, аби порадувати своїх рідних.

Як розповідає Тетяна Лук’яниця, у селі Бахмач, крім неї, працює ще три соціальні працівники – Наталія Арсентіївна Білан, Тетяна Спірідонова та Юлія Демитрієва. Катерина Потупко нині перебуває у відпустці по догляду за дитиною до трьох років. Разом вони, хоч і невеличкий, але згуртований колектив. Постійно спілкуються між собою, обговорюють проблеми, діляться наболілим.

­ Робота у мене нелегка, але я дуже звикла до людей, яким необхідна моя допомога. До своїх підопічних завжди іду з гарним настроєм,усмішкою, завжди намагаюся розрадити добрим словом, зробити все,аби люди були задоволені результатом. Слова вдячності та лагідні усмішки на обличчях стареньких ­ найкраща нагорода для мене, ­ розповідає Тетяна Михайлівна.

За багаторічну і сумлінну працю та з нагоди професійного свята минулоріч Тетяні Лук’яниці була оголошена Подяка районної державної адміністрації та районної ради.

Джерело:  «Голос Присеймів’я», Інна Мозгова

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: соцпрацівник, Бахмач, Лук’яниця

Добавить в:


ЦентрКомплект