• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Дизайнерка-самоучка з Корюківки освоїла ландшафтний дизайн


Дизайнерка-самоучка з Корюківки освоїла ландшафтний дизайн

 

Сьогоді багато хто на присадибній ділянці хоче створити щось гарне, але не вміє. І хоча є всемогутній Інтернет, але то часу немає, то настрій не той. Проте є люди, які роблять це досить вміло. Серед них і корюківчанка Олена Тарасенко, з якою познайомились Сусіди.City.Олена Тарасенко мешкає в приватному будинку на тихій корюківській вулиці Поліській. У статусі приватного підприємця займається вирощуванням і продажем квітів. А нещодавно почала оформляти на замовлення подвір'я ландшафтним дизайном.


Олена Тарасенко

Колись жінка працювала в Польщі, у теплицях вирощувала квіти. Бачила, як гарно там оздоблюють садиби. І собі загорілася цим. Зрештою, зрозуміла, що така послуга може бути затребуваною і в невеличких містах України.

Бо зараз наша молодь, і не тільки молодь, часто буває за кордоном. Бачить тамтешню красу. У європейських країнах давно не огороджують двори високими парканами, а роблять гарні краєвиди.


До Олениного захоплення вирощуванням хризантем, декоративних хвойних рослин – туї, самшиту, ялівцю, додалося ще дизайнерське оформлення подвір’їв.

Кільком корюківчанам таку послугу вже надавала. Прикрасила їх садиби альпійськими гірками з каменю і рослин. Ще викладала рокарії на землі, теж з декоративного каменю.

Спочатку висаджуються хвойні рослини. Потім ділянка застилається агроволокном, засипається декоративним камінням. Буває – корою, шишками. І так за бажанням господаря і фантазією виконавця утворюється привабливий ландшафт.

Дизайнерка переконана, що за швидкоплинним сучасним життям треба більше уваги приділяти саме красі. Вона буде і для дітей, онуків, і для господарів. І біля дворів, і в них створювати приємні та корисні для здоров’я насадження.


Дизайнерський погляд на звичайні речі

Запрошує до себе на вулицю Поліську усіх бажаючих. За порадами, придбанням гарних рослин. З донькою Оксаною виготовляють і декоративні вази під квіти, іграшки. Мають багато творчих задумів, які наполегливою працею обов’язково здійсняться.Олександр Гончар, Сусіди.City

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Тарасенко, ландшафтний дизайнер, Корюківка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект