Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Де знайти інформацію про компанії


Де знайти інформацію про компанії

У світі існує безліч різноманітних компаній. Вони можуть працювати в різних сферах діяльності і мати власні особливості. Зазвичай, інформація про організації знаходиться у вільному доступі в інтернеті, але іноді її може бути важко знайти. Сервіс Vkursi надає можливість знайти інформацію про будь-яке підприємство. Все, що необхідно зробити — це ввести назву компанії, код ЄДРПОУ чи ПІБ засновника або директора. Таким чином, за допомогою одного сайту можна швидко і легко знайти необхідні дані про різні організації. Це зручно, так як сервіс поєднує в собі великий функціонал, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і приємний дизайн.

Категорії

На вищезгаданому сайті є такі категорії, які полегшують пошук потрібної інформації:

  1. Події. У даному розділі представлені актуальні новини, які можуть бути корисними різним користувачам. Спеціальна стрічка подій показує актуальну інформацію, яку можна налаштувати і сортувати під особисті інтереси.
  2. Розширений пошук. Тут можна знайти інформацію, що цікавить користувача. Це можна робити за допомогою рядка, в яку необхідно ввести назву компанії, код ЄДРПОУ, ПІБ керівника або адресу реєстрації.
  3. Мої списки. Являє собою особистий кабінет, в якому можна зберегти корисні статті, інформацію про підприємства та інші дані.
  4. Пошук нерухомості. Має на увазі категорію, в якій можна знайти нерухомість. За рахунок цього, кожен користувач може без проблем знайти інформацію про різноманітне майно.
  5. Фізичні особи. Новий розділ, який надає інформацію про фізичних осіб. Сервіс використовує понад двадцять відкритих ресурсів, з яких бере необхідні дані.

Переваги

Сервіс, за допомогою якого можна знайти інформацію про компанії, надає наступні переваги:

  • безпека. Сайт є повністю безпечним і працює цілодобово;
  • моніторинг. Являє собою можливість відстежувати діяльність різних підприємств;
  • нагадування. Кожен користувач може налаштувати нагадування;
  • оповіщення. Має на увазі можливість сповіщень, які будуть приходити на адресу електронної пошти;
  • новини. Огляд актуальних новин дозволяє володіти необхідною інформацією.

Таким чином, сервіс зможе бути корисним будь-якому користувачеві.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект