Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Як доглядати за шкіряними диванами
УБП


Home net

Як доглядати за шкіряними диванами

Кожна людина намагається поліпшити власне житло. Це обумовлено тим, що за допомогою цих процесів, збільшується комфорт і зручність. Житло можна покращувати різними способами: капітальний ремонт, покупка нової техніки або придбання меблів. Останній варіант впливає на наповненість житла і комфорт в цілому. Різні меблі призначаються для зручного розташування власних речей. Невід'ємною частиною кожного будинку є диван. Даний виріб необхідний для зручного проведення часу. Також, диван можна розкласти і зробити з нього ліжко. Таким чином, відкривається додаткове спальне місце. Шкіряні меблі відрізняються від своїх побратимів, так як мають свої способи догляду. На сайті https://eurodivan.com.ua/ua/kozjanie-divany/ вказано про те, як доглядати за шкіряними диванами. Там можна знайти основні поради, які допоможуть продовжити експлуатаційний термін вашому пристрою.

Чим можна зіпсувати

Диван зі шкіри можна зіпсувати різноманітними діями, які випадково можуть виникнути в побуті:

  • прямі сонячні промені. Якщо виріб весь час стоїть на сонці, це згубно впливає на його матеріал;
  • температурні перепади. Різкі температурні перепади можуть зіпсувати зовнішній вигляд шкіри;
  • вологість повітря. У кожному приміщенні є певна вологість повітря. Для шкіряного дивана необхідно утримувати середнє значення. Таким чином, не буде сильно волого і не буде сухо;
  • контакт з рідинами. Різноманітні рідини можуть погано вплинути на шкіру і моментально зіпсувати її;
  • вплив агресивних речовин. Абразивні частки згубно впливають на зовнішній вигляд дивану.

Таким чином, виріб категорично не можна розміщувати навпроти вікна або біля батареї. Теплота сприяє засиханню, після чого, шкіра втрачає еластичність і з'являються тріщини. Таку поверхню вже не можна буде привести в початковий вигляд.

Як доглядати

Щоб диван зміг прослужити довго, за ним потрібно правильно доглядати. Основними порадами по догляду можна назвати наступні:

  1. Відстань від тепла. Даний показник повинен складати мінімум 1,5 метра. Таким чином, виріб залишиться в цілісності.
  2. Обробка. Для збереження еластичності, шкіру необхідно обробляти спеціальним маслом.
  3. Очищення. Являє собою сухе очищення від накопичування пилу. Його просто необхідно проводити в офісах і залах очікування.
  4. Забезпечення вологості. Цей фактор впливає на еластичність, а, отже, і на зовнішній вигляд виробу. Потрібно проводити вологе протирання кожні два тижні.
  5. Вимочування рідини. У тому випадку, якщо на поверхню потрапила велика кількість рідини, то її необхідно акуратно вимочувати, не придавлюючи виріб.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект