Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Що варто знати перед продажем волосся?Що варто знати перед продажем волосся?

Ви зацікавленні в отриманні прибутку зі своєї розкішної зачіски? Для цього можна ввести запит в Інтернеті "продам волосы цена" і отримати пристойні гроші. Однак не поспішайте братися за ножиці. Спочатку ознайомтеся з наведеною нижче корисною інформацією.

Якість має значення

Вам потрібно мати чисте, доглянуте і здорове волосся, щоб вигідно його продати. Будь-які дефекти значно знижують ціну. Завивання, відбілювання (навіть втрата кольору через вплив ультрафіолету), фарбування призводять до здешевлення товару. З обробленого волосся не можна отримати високоякісну перуку. Тому воно так оцінюється.

Навіть якщо волосся ослабло через регулярне випрямляння та висушування феном, воно може бути недостатньо міцним для виготовлення перуки.

Якщо ваше волосся тонке, ламке, пошкоджене, не має яскравого кольору, варто спочатку подумати про його укріплення. Для цього можна змінити шампунь, приймати вітаміни, відкоригувати раціон. Будь-який товар потрібно підготувати до продажу, щоб отримати за нього більше грошей.

Чорне дешевше

В усьому світі чорне волосся користується найбільшим попитом. Однак і пропонують його також активно, через що його вартість знижена. Основні поставки йдуть з Бразилії, Індії та Китаю. В цих (та ряді інших) країнах так багато людей продають свої темні шевелюри, що така сировина для перук знецінюється.

Індія експортує волосся на $300 мільйонів щороку. Однак якість цієї сировини є доволі низькою.

Світле волосся слов’янського чи північноєвропейського типу оцінюється значно вище. Ви можете пристойно заробити, якщо маєте саме таку шевелюру. Світлі перуки користуються особливим попитом у США, Канаді та ряді країн Північно-Західної Європи.

Обман буде викрито

Ринок потребує волосся саме з людської голови. Не намагайтеся замінити їх чимось іншим. Покупці зазвичай дуже добре розбираються в особливостях товару. Деякі люди пробують реалізувати шерсть домашніх тварин, видаючи її за власне волосся.

Стрижіть лише голову, а не інші частини тіла. Інакше ризикуєте зганьбитися. На голові волосся тонке, пряме і довге. Можна з першого погляду викрити обман.

В більшості випадків люди продають волосся, коли терміново потребують грошей. Деякі з них живуть «від зарплати до зарплати», інші ж шукають кошти для непередбачуваних витрат. Компанії, які займаються виготовленням перук, зауважують, що часто найкращим є волосся людей, яким більше нікуди звернутися для отримання фінансової допомоги. Ці люди не фарбують волосся і не обробляють його іншим чином. Тому воно має широкий спектр природних кольорів.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект