чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » 84-річнии Сергій Балунов сам пече паски84-річнии Сергій Балунов сам пече паски

Сергій Балунов з міста Остер Козелецького району сам пече паски. В печі.


Сергій Балунов

Робить це у чистий четвер, як того і вимагає традиція, з молитвою, у доброму настрої.

— Вони виходять смачні, пухкі, місяць не черствіють. Перед тим як місити тісто, тато вдягає білий халат і ковпак, бо він у нас чистюля, — говорить донька Тетяна Балунова. — Живе тато вже одинадцять років сам, з того часу, як мами не стало. Ще за її життя він придивлявся, як вона готує, допомагав — от і навчився. Хоча від кулінарії по життю був далекий. Працював бригадиром малярів-штукатурів. Зате тепер надолужує. На Святвечір готує кутю. Аби всі діти, онуки з Києва приїхали і скуштували. Не дай Боже, не приїхати — образиться. А ще щороку, на річницю смерті мами, пече пироги з маком, фарширує щуку (що не кожна жінка вміє робити), бере коньяк і йде з цими наїдками до 90-річних подруг, там вони поминають мамочку.

Батько дуже любив матір. Сорок днів після її смерті щодня по три кілометри туди й назад ходив за місто на могилку. Нині вже сил немає добиратися, ноги болять.

Виставляла фото його страв в інтернеті.

Просять рецепти пасок, пирогів. Він каже: «Хай приходять, розкажу, покажу, все по маминих рецептах».

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №19 (1721), 9 травня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Балунов, паски, Остер, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект