• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Убив, обмотав покривалами, засунув у мішок і викинув у річку


Убив, обмотав покривалами, засунув у мішок і викинув у річку

 

21 січня у Прилуках з річки Удай правоохоронці дістали великий темний згорток. Стали його розкривати, а там покривало, ще одне, різні ганчірки, поліетиленовий пакет, а в ньому тіло чоловіка. То був труп 51-річного Олександра Ленця.Чоловік зник ще З січня. Пішов до знайомого Михайла Калініченка і пропав. Шукали його: дружина, рідня, друзі, знайомі, місцеві активісти, пошуковий собака. Марно.

Кажуть, тільки коли правоохоронці дотисли Калініченка, він зізнався, що вбив Олександра, велосипедом вивіз і викинув у річку.

Ленець працював вантажником на хлібоприймальному підприємстві. Допомагав багатьом, тому його знали чи не пів Прилук.

— Я набрала Мишу, бо знала, що чоловік пішов до нього. Опитала: «Де Саша?» Відповів, що спить. Попросила вранці розбудити його на роботу, — пригадує 39-річна Алла, дружина Ленця. — Набрала чоловіка наступного дня — не відповідає. Такого ніколи не було. Я до нього на роботу, кажуть, не приходив. Я до його сестри та племінниці, з рідні у нього немає більше нікого. Вони відповідають, що не приходив до них.

Я до Миші кинулася: «Так він же до тебе пішов. Ти ж вчора говорив, що спить», — нагадала. А він уперся: «Не говорив я такого». У бараці, де він жив, нічого підозрілого не побачила. У врем’янку, де вони випивали, як потім з’ясувалося, і де він бив Сашу головою об грубку, Калініченко мене не водив.

У поліції я чула, як Миша розказував, нібито Саша на нього перший накинувся. Слухала ту всю маячню і не вірила анітрохи. Олександр, з яким ми прожили 7 з половиною років, був неконфліктним. Власних дітей не мав. Мою доньку любив, як рідну.


— Кажуть, нібито конфлікт виник через ревнощі?

— Не знаю. На слідчий експеримент мене не пустили. Можливості поговорити з Мишею у мене більше не було.

— Калініченко народився в Узбекистані, жив у Росії, в Україні мав лише посвідку на проживання. У нього було кримінальне минуле?

— Він приїхав у Прилуки років 12 тому з Ростова. Що там у нього було, не знаю. Жив з моєю подругою.

— Після майже трьох тижнів у воді ховали Олександра у закритій труні?

— Ні. У відкритій, я настояла.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство». Підозрюваному Калініченку загрожує від 7 до 15 років тюрми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №4 (1811), 28 січня 2021 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Прилуки, річка Удай, вбивство, Олександр Ленець, Михайло Калініченко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
 
 


Центр Комплект