Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Любителя орального сексу з Богданівки спіймала поліція

Любителя орального сексу з Богданівки спіймала поліція

15 листопада Ніжинський міськрайонний суд обрав міру запобіжного заходу 49-річному Станіславу Багмуту з Богданівки Ніжинського району — тримання у СІЗО. Чоловіка підозрюють у розбої, умисному заподіянні легких тілесних ушкоджень працівнику поліції, згвалтуванні (два епізоди).Хоча правоохоронці вважають, що потерпілих жінок значно більше. Підозрюють, він орудував два останні роки, здебільшого у селі Талалаївка. Люди між собою шепталися про це, проте до поліції не зверталися. Соромилися розголосу.

Село на трасі, під ранок люди йдуть на електричку. Кажуть, у цей час він і промишляв. Під’їздив на авто, пропонував підвезти. Та віз не на вокзал чи до Ніжина, а на кладовище. Там погрозами змушував ставати на коліна і робити йому мінет. Також забирав гроші і коштовності. Одна жінка скрутила його за причинне місце і втекла, заховалася на цвинтарі. Потім заявила у поліцію. Жертва описала любителя орального сексу і його машину, розповіла, що грозився задушити. І ніжинська поліція оголосила на нього полювання.

12 листопада ввечері на кладовищі правоохоронці побачили автомобіль. Чоловіка затримали під час спроби згвалтувати чергової жертви. Він виривався, вдарив по голові одного з оперативників. Та втекти не вдалося. Йому вдягли наручники.

В автомобілі «Сітроен Берлінго» правоохоронці знайшли пластикову маску й балаклаву. Під ними він ховав обличчя. Коли у Богданівці дізналися, за що поліція затримала Багмута, здивувалися.


Чоловік не п’яниця, має групу інвалідності, колись потрапив у ДТП. Кажуть, була колись судимість, начебто за крадіжку, але вона давно погашена.

— Родина благополучна. Двоє дорослих дітей. Дружина Світлана їздить на роботу до Києва. Скарг до нас на чоловіка не надходило, — сказали у Перемозькій сільраді (Богданівка входить до неї).

Поліція сподівається, що жінки перестануть боятися і повідомлять про інші випадки.

* * *

А ось у Тихоновичах Сновського району такий «любитель» досі не впійманий. Може, час ніжинських оперів відкомандирувати туди?

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №48 (1750), 28 листопада 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Станіслав Багмут, суд, міра запобіжного заходу, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в: