Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Криминальные публикации » Дев'ятнадцять разів вдарив по голові і тілу, вкусив за плече, а потім стрибав лежачому на горло

Дев'ятнадцять разів вдарив по голові і тілу, вкусив за плече, а потім стрибав лежачому на горло

Прилуцький міськрайонний суд виніс вирок 19-річному Юрію Беримцю з райцентру Талалаївка — дев’ять років ув’язнення за навмисне вбивство 23-річного Дмитра Єрмоченка. У селищі кажуть — мало.Рік тому Талалаївку сколихнула жахлива новина — на старому кладовищі знайшли труп Дмитра Єрмоченка. Тіло було у синцях від маківки до п’ят. На убитому знайшли сліди підошов. Обличчя суцільне місиво: зламаний ніс, побиті губи, вуха. Якби тіло викинули десь далеко, то складно було б упізнати, хто небіжчик.

Убивцю затримали наступного дня. Люди, які відпочивали у кафе «Міленіум», бачили, що конфлікт розгортався ще там. Та Беримець наполягав, що не вбивав. Хоча сестра убитого сказала, що Юрій не раз бив Діму, за те, що той відмовився вступати до спортивного клубу «Пітон». Кажуть, що Беримець брав участь у боях без правил. Було таке чи ні, достеменно невідомо. А от те, що, будучи ще неповнолітнім, був судимий за грабіж, правда. Є вирок з 2016 року, Роменського суду Сумської області.

Судмедекспертиза показала: на тілі Єрмоченка сліди не менше дев’ятнадцяти ударів руками і ногами. Також Беримець вкусив Дмитра за плече. А коли той упав, дванадцять разів стрибав йому на горло і грудну клітку. Під’язикова кістка зламалась, були й інші переломи.

Важко жилося — в муках помер, кажуть про Єрмоченка. Мама випивала, батько помер, ще коли Діма був малим. Хлопець старався, аби не повторити їхню долю. їздив на заробітки у Київ. Зустрічався з дівчиною, збирався одружуватися. Поганого людям не робив.

А Беримця пов’язували з місцевим бандитом Карпом, якого у Талалаївці вважають причетним до підпалів автомобілів і т. д.

Убивство Діми викликало обурення у Талалаївці. Люди боялися, що Карпо відмаже Беримця і збиралися протестувати. Зачувши про такі наміри, поліція швидко розкрила злочин.

З дев’яти Беримець вже рік відсидів у Чернігівському СІЗО. А ще він має сплатити 6292 гривні за проведені експертизи. І майнову шкоду 47380 гривень сестрі убитого. Також у нього є право на апеляцію.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №43 (1745), 24 жовтня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вбивство, вирок, Дмитро Єрмоченко, Юрій Беримець, Талалаївка, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект