Новости

Криминальные публикации 

 • 22 серпня о 2.40 ночі у Козелецькій центральній районній лікарні помер 57-річний Микола Брачун із села Сираї Козелецького району. 21 серпня близько 9 вечора «швидка» привезла його у лікарню непритомного. У голову врізався фаркоп (причепний пристрій) трактора «МТЗ-80».
 • 17 серпня близько 11 вечора у селі Талалаївка Ніжинського району убито 57-річну Надію Гавриленко. У вбивстві підозрюється співмешканець 52-річний Володимир Шульга із цього ж села. Жили то у нього, то у неї, кажуть у селі.
 • До чергової частини Ніжинського відділу поліції надійшло повідомлення про зникнення жительки селаТалалаївка Ніжинського району. По приїзду правоохоронці констатували факт жорстокого вбивства.
 • Новгород-Сіверський районний суд змінив 68-річному Івану Луговському міру запобіжного заходу з домашнього арешту на 60 діб тримання у СІЗО. Його підозрюють у тому, що зарізав косою свого кума 75-річного Олексія Коленченка.
 • У ніч із 7 на 8 серпня у Носівці вирував справжній трилер. Зі слів очевидців, нетверезий чоловік, незаконно заволодів вантажним автомобілем і їздив містом на недопустимій швидкості. Коли його почала переслідувати поліція, з’їхав у поле, на якому достигає кукурудза і, мабуть, уявив себе непереможним героєм захоплюючого фільму...
 • Даже видавший виды, закаленный годами в хирургии врач не может сдержать эмоций: «Это же каким надо быть жестоким — парня с инвалидностью избить так, что у него разорвалась селезенка!..» Эту фразу заведующий хирургическим отделением Ичнянской ЦРБ Михаил Острик повторил несколько раз, перед тем как мы зашли в палату спасенного им пациента.
 • (15 Августа 2019 14:46) Поджёг ухажёр!
  Дом 32-летней Наталии Давыденко из Александровки Корюковского района сгорел дотла. В нём она жила с детьми — 12-летним Максимом и 9-летней Тамилой. Растит их одна, с мужем разведена. К счастью, никто не пострадал — в ночь на 28 июля, когда случилась трагедия, ни мамы, ни детей дома не было. В котором часу загорелось — неизвестно.
 • (15 Августа 2019 14:42) Сорвали «джекпот»
  8 августа квартиру 61-летней Людмилы Нестеровой (фамилия изменена) из Чернигова обокрали. Казалось бы, рядовая кража, которых в городе бывает по две, а то и по три в день. Вот только для злоумышленников она оказалась настоящим «джекпотом», так как их добычей стали 180 тысяч гривен и золотые украшения...