Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За посягання на територіальну цілісність і недоторканність України відкрили справу


Home net

За посягання на територіальну цілісність і недоторканність України відкрили справу

53-річному Олександру Биченку, жителю села Стасівщина Прилуцького району, повідомили про підозру (це така процесуальна дія). Підозра — аркушик, де розписується суть попереднього звинувачення. Підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Що виражається в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України, у розповсюдженні матеріалів із закликами до вчинення таких дій (ч. 1. ст. 110 Кримінального кодексу).


Нібито Олександр розповсюджував такі заклики у соцмережі «Однокласники». Ця історія тягнеться вже півроку. Ще влітку до нього додому приїжджали правоохоронці, вилучили ноутбук.

Стасівщина — у Линовицькій громаді. Тоді викликали Биченка до селищної ради, і він давав пояснення. Кажуть, відкрито сепарських поглядів чоловік не висловлював. У разі доведення вини йому загрожує від 3 до 5 років позбавлення волі. Батьки Олександра померли. Живе з жінкою. Раніше працював на Линовицькому цукрозаводі. Нині стоїть на обліку у центрі зайнятості.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №6 (1708), 7 лютого 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підозра, Олександр Биченко, соцмережі, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект