Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За «додатковий дохід» — штраф 20400 гривень


Home net

За «додатковий дохід» — штраф 20400 гривень

Прокурор Юрій Домашенко довів у суді вину колишнього директора Бахмацького виробничого підприємства «Комунальник» 32-річного Максима Бурковського в одержанні неправомірної вигоди (по-старому хабара).У травні 2017 року до Бурковського звернувся представник ТОВ «Стародавнє Полісся» з пропозицією укласти договір про спільну діяльність щодо переробки та сортування побутових відходів на Бахмацькому сміттєзвалищі. Перемови затяглися аж до липня. Під час них і прозвучала фраза: «Дополнительный доход никому не помешает». Після підписання договору у кабінеті Бурковського в сейфі правоохоронці знайшли 10 тисяч гривень. Раніше директор завуальовано натякав, що «... може вирости до десяти». У вироку є також фраза «...якби був попередній мер, він запросив би 40 тисяч».


Своєї вини Бурковський не визнав. Сказав, що грошей не отримував, а знайдені у його сейфі кошти йому не належать. Як потрапили туди, не знає (гроші були помічені спеціальним розчином «Промінь-1»). І як з’явився барвник на кишені його штанів, пояснити не зміг. Як і юго, що не пам’ятає розмови з невстановле-ною особою, яка надавала консультацію щодо змивів фарби з рук, що відбувалось під час обшуку.

Суд врахував, що Бурковський є учасником бойових дій. І визнав його винним. За 10 тисяч гривень «дополнительного дохода» отримав штраф 20 тисяч 400 гривень (сума така визначена у розмірі однієї тисячі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян). Бирок може бути оскаржений в Апеляційному суді. З посади Максим Бурковський пішов невдовзі після того, як сталося затримання.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №6 (1708), 7 лютого 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Юрій Домашенко, Максим Бурковський, суд, хабар, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект