Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Фестиваль FIRST LEGO League Junior в Чернигове!

Фестиваль FIRST LEGO League Junior в Чернигове!

ЦІКАВО Усі новорічні та різдвяні свята закінчилися і, здається, лишилася пора лише для школи. Але навчання МОЖЕ бути цікавим та захопливим. Саме для цього і створений Фестиваль FIRST LEGO League Junior.   Цього року він відкриє обійми для дітей зимового Чернігова за ініціативи технічної лабораторії «Ліга Роботів». Цей фестиваль створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Його мета –надихнути дітей початкової школи вивчати математику, науку, нові технології, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою улюбленої іграшки – конструктора LEGO!


 
   Щороку по всьому світу навчальні заклади підтримують ініціативу проведення цього заходу, формують команди (від 2 до 6 дітей) і беруть участь у фестивалі FIRST LEGO League Junior. Підготовка до нього триває майже півроку, адже влітку всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом декількох місяців. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що відбувається у світі, та долучитися до його покращення. До прикладу, тема минулого року мала назву «Пригоди води» і була присвячена вивченню того, як ми використовуємо воду, який шлях вона проходить перед тим, як потрапити до нас, та як ми можемо його покращити.


 
   Тема сезону 2018-2019 називається «Місія: Місяць». Вона присвячена вивченню супутника Землі та вирішенню проблем, з якими може зіштовхнутися людина, якщо почне жити на Місяці.
   
   Для того, щоб взяти участь у фестивалі, кожна команда дітей повинна:
Вивчити Тему Сезону та обрати одну проблему для дослідження;
Дослідити обрану проблему та придумати її вирішення;
За допомогою конструктора LEGO побудувати модель, яка продемонструє інноваційне рішення команди;
Складчина
Запрограмувати модель за допомогою набору WeDo/WeDo 2.0;
Намалювати Постер;
Підготувати презентацію команди;
Бути дружніми та допомагати один одному!


   На фестивалі всі команди отримують певну номінацію-нагороду, а кожна дитина – приз. Саме тому, ми називаємо FIRST LEGO League Junior фестивалем, а не конкурсом!

    


   Окрім Всеукраїнського фестивалю FIRST LEGO League Junior, запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському фестивалі з робототехніки SiverTechfest, які відбудуться одночасно 16 лютого 2019 року у Національному університеті “Чернігівський колегіум” імені  Т.Г. Шевченка. Плануються виступи команд у відкритій категорії “Космічні проекти” за різними віковими группами на теми  “КОСМОС” (у межах Всеукраїнського фестивалю з робототехніки SiverTechfest) та “МІСІЯ: МІСЯЦЬ” (за актуальною проблемою сезону 2018-2019  Всеукраїнського фестивалю FIRST LEGO League Junior).

   Приєднуйтесь до FIRST LEGO League Junior та змінюйте світ на краще!

   Довідки за тел: 073 707 7373, 096 547 6507

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Добавить в:


ЦентрКомплект