чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові під президентські вибори придумали нову спецдільницю для голосуванняУ Чернігові під президентські вибори придумали нову спецдільницю для голосування

Відповідне рішення пропонують прийняти на сьогоднішньому засіданні виконкому Чернігівської міської ради. Таким чином, буде утворена нова дільниця, де орієнтовно зможе проголосувати майже 400 осіб.Механізм такого рішення наступний: виконком направляє до комісії одномандатного виборчого округу № 206 з виборів Президента України відповідне подання.

У ньому міститься пропозиція утворити в межах Новозаводського району Чернігова Чернігівської області на тимчасовій основі спеціальну виборчу дільницю: державна установа “Чернігівський слідчий ізолятор”. Адреса дільниці: вул. Реміснича, 2, м. Чернігів, 14000.

Керівництво установи, де пропонується утворити спеціальну виборчу дільницю на тимчасовій основі, зобов’язується забезпечити відкритий доступ до приміщення для голосування членів відповідної виборчої комісії та осіб, які згідно із законом мають право бути присутніми під час голосування та підрахунку голосів.

Автори посилаються на частину 2 статті 20 Закону України "Про вибори Президента України" та постанови Центральної виборчої комісії від 02 лютого 2012 року № 20 "Про форми подань та звернень щодо утворення спеціальних виборчих дільниць на тимчасовій основі та у винятковому випадку".

Джерело: cntime.cn.ua 

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: міська рада, спеціальна виборча дільниця, “Чернігівський слідчий ізолятор”

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект