Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Україні по-новому видаватимуть бебі-боксиВ Україні по-новому видаватимуть бебі-бокси

Надіслати «пакет малюка» обіцяють не пізніше ніж через місяць після народження дитини.27 грудня Кабмін ухвалив зміни щодо надання одноразової допомоги молодим батькам — бебі-боксу. Зокрема, під час планування необхідних обсягів бебі-боксів на рік органи соцзахисту повинні будуть спланувати їх на два додаткові місяці наступного року. Простіше кажучи, боксів повинні підготувати із запасом.

Також чиновники передбачили, що якщо молоді батьки не отримали «пакет малюка» під час виписування з пологового будинку, його повинні його доставити соцпрацівники протягом місяця за місцем проживання дитини.

За словами чиновників Міністерства соціальної політики, нововведення дозволять безперебійно й без затримок надавати бебі-бокси молодим батькам.

Як і раніше, всередину коробки покладуть товарів на 5 тис. грн, але тепер сюди додадуть ще й вартість послуг із пакування й доставки, що в підсумку може позначитися на якості або кількості товарів. Хоча експерти запевняли, що вартість товарів у бебі-боксах і так не дотягує до заявлених 5 тис. грн.

Тижневик «Чернігівські відомості» №1 (1450), 2 січня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бебі-бокси, пакунок малюка, «Чернігівські відомості»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект