Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Збив комбайном і втік. За це судитимутьЗбив комбайном і втік. За це судитимуть

Віка Шиш з села Ямище Ріпкинського району вже б здавала свою першу у житті сесію. Дівчина влітку минулого року вступила на бюджет до Чернігівського медичного коледжу. Та першого вересня вона не прийшла на заняття. За тиждень до омріяного дня загинула.Сталося це 22 серпня. А третього вересня Вікторії було б сімнадцять років. Ввечері дівчина на велосипеді їхала до друзів у село Сибереж. Відстань між селами кілометрів п’ять. У Сибережі чекали, а Віки все не було. Виїхали назустріч і побачили її мертву. Велосипед був у крові. Поліція на дорозі виявила сліди від протекторів шин комбайна «Джон Дір». Знайшли його на території транспортного парку у селі Малий Листвен. З’ясувалося, він зачепив дівчину жаткою. За кермом був 39-річний Юрій Єгоричев з Ріпок.

Провадження відкрили відразу за двома статтями частини 2 статті 286 КК України (порушення Правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) та частиною 1 статті 135 (залишення у небезпеці).

«Здійснивши наїзд на потерпілу, обвинувачений не зупинив керований ним зернозбиральний комбайн та місце пригоди залишив. Усвідомлюючи, що неповнолітня перебувала у небезпечному для життя стані, не вжив заходів для надання першої медичної допомоги», — повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Нині Юрію Єгоричеву загрожує від трьох до восьми років тюрми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №1 (1703), 3 січня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віка Шиш, суд, Юрій Єгоричев, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект