Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Обікрали будинок культури та ветлікарнюОбікрали будинок культури та ветлікарню

У ніч на 26 грудня злодій чи злодії залізли до Борзнянського районного будинку культури. Відтисли двері кабінету бухгалтерії, зірвали з сейфа замок і забрали 22 тисячі 675 гривень.А в райцентрі Талалаївка крадії проникли до Талалаївської ветеринарної лікарні, звідти викрали оприскувач «Stihl-230», три комплекти спецодягу проти переносних захворювань, ксерокс, два комп’ютери, монітор, модем. — Хіба це перший випадок, коли в кабінетах двері повиривали, все повикрадали? Два роки тому так само було, і наша поліція нічого й нікого так і не знайшла, — каже 58-річний Микола Горянський, начальник Талалаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини. — Я на 110 відсотків впевнений — це ті ж самі, хто крав і раніше. Про це і поліції сказав.

Два місяці тому захворів водій, довелося мені самому везти працівницю у село, відбирати проби молока на мастит. Свій велосипед вона заховала за рогом лікарні. Повернулася, а його немає. У неї була така істерика, наче мати вмерла. Плаче і плаче. Є у неї товариш на зоні, подзвонила йому, розповіла, що сталося. Він заспокоїв, каже: «Не переживай, завтра вранці прийдеш на роботу, велосипед вже там буде». Прийшла — немає. Знову розстроїлась. Коли через хвилин 15-20 дзвінок з поліції: «Алло, йди забирай велосипед. Біля поліції стоїть, коло парканчика». Пішла — стоїть. Слідчий їй сказав, аби написала заяву, що претензій немає. Знаєте, аби хто мені розповів, я б не повірив, сказав би — добавили, прибрехали. А так я сам бачив цю історію з велосипедом.

Я її і начальнику поліції після другої крадіжки розказав, а він знизує плечима: «Я нічого такого не знаю».

— Миколо Петровичу, викрадені комп’ютери, монітори легко збути, а куди продати спеціальні костюми? Вкрали такі, в яких свиней під час африканської чуми спалюють?

— Ні, трохи інші. Там окремо куртка, штани і чоботи водонепроникні. В них під водою можна плавати, і залишатися сухим.

— Як думаєте: знайдуть викрадачів?


— Аби тільки захотіли.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №1 (1703), 3 січня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Борзнянський район, крадіжка, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект