• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Квиток у тролейбусах здорожчає. Володарям електронних карток знижка (відео)


Радио

Квиток у тролейбусах здорожчає. Володарям електронних карток знижка (відео)

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 13 грудня встановлена нова гранична вартість разового квитка на проїзд у автобусі – 6 гривень. В Чернігівському тролейбусному управлінні теж вирішили підняти вартість проїзду у тролейбусі до 5 гривень.Дмитро Лавренюк, начальник КП «ЧТУ»: «Уже как полтора года мы не пересматривали тариф. За эти полтора года, все понимают прекрасно, что подорожало все, что может. В том числе сейчас вырастает заработная плата. И еще не понятно какая стоимость электроэнергии будет в 2019 году».

У той же час тролейбусне управління ввело в обіг електронні квитки та транспортні карти. Сплачувати ними за проїзд на гривню дешевше, ніж готівкою. На думку начальника тролейбусного управління, користь від безготівкового розрахунку є і для міста загалом.

Дмитро Лавренюк, начальник КП «ЧТУ»: «На мой взгляд, основная задача внедрение электронного билета в городе, в том числе транспортной карты, это значит убрать наличные деньги из транспорта, чтобы не было злоупотреблений и город мог реально посчитать пассажиропоток».


На засіданні робочої групи в Чернігівській міській раді 18 грудня звучала пропозиція встановити вартість квитка у тролейбусі 6 гривень. Однак за словами Дмитра Лавренюка, для цього немає економічного підґрунтя.

Андрій Черненко, заступник Чернігівського міського голови, з питань діяльності виконавчих органів влади: «Ставлю на голосування, погодити та рекомендувати виконавчому комітету міської ради розглянути можливість перегляду вартості проїзду в міському електричному транспорті: 3,95 гривні при розрахунку за проїзд електронним квитком і 5 гривень при розрахунку за проїзд готівковими коштами, та залишити 2 гривні шкільний проїзд при наявності електронного квитка».

Рішення прийнято.

Таким чином, після розгляду виконавчим комітетом Чернігівської міської ради рішення про нові тарифи вартість проїзду в електротранспорті зросте.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вартість проїзду, тролейбус, Дмитро Лавренюк, електронний квиток, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект