• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Учні чернігівської школи №1 замінили звичні перерви танцювальними (відео)


Учні чернігівської школи №1 замінили звичні перерви танцювальними (відео)

Учні чернігівської школи №1 замінили звичні перерви танцювальними. Виходять на них у коридори цілими класами. Після цього в школі стало менше порушень дисципліни, каже її директор Ольга Шелест. Як це відбувається, покажемо далі в сюжеті.Урок української мови в 4-В чернігівської школи №1.

«Цемент – ого, яке важке слово. Давайте подумаємо, що нам можна до нього підібрати. – Твердий. – Важкий… Думаєм, думає, працюєм».

Щойно лунає дзвоник…. Щодня на 1 перерві 4-В танцює.

Дмитро Мальчевський – учень 4-В розповідає: «Ми домовились з друзями, що я принесу колонку, і всі почали танцювати, само по собі».

Мама учня 4-В Дмитра Мальчевського Юлія Мальчевська спочатку підтримала сина.
– Син попросив колонку взяти послухати музику на перерві. Я дозволила. А потім мені прислали це відео. І я зрозуміла, що зробила, напевне, щось не те. Але суспільна думка склалась так, що це круто і кльово. Діти відпочивають емоційно і фізично. Діти вдома замість того, щоб сидіти в гаджетах, розучують танець.

Ольга Печко, мама учениці 4-В згадує в якому захваті була донька від цієї ідеї:
– Поліна - я забрала її зі школи, і вона всю дорогу розповідала з захватом, як вони танцювали всі разом на перерві. Каже деякі хлопчики, які на перерві бешкетують, вони теж разом з усіма танцювали».

Ідею своїх учнів танцювати на перервах їх класна керівниця підтримала.
– Закінчився урок, пролунав дзвоник – дивлюсь, дітей нема, а в коридорі шум. Я туди – а вони танцюють. Вони тут відпочили як слід, і уроки пройшли на високому рівні.
Зараз разом із 4-В на перервах танцюють учні з інших поверхів, старшокласники і іноді – вчителі. Вчителі не сваряться – Ні, танцювала там одного разу на сходах навіть.

Ілля Бруй, учень 6 класу чернігівської школи №1:
– Не завжди можна вивчити рухи дома, бо коли танцюють інші, ти бачиш і повторюєш. Коли вмикають музику, у тебе з’являється енергія. Дуже класно, коли після складного уроку ти можеш так відірватися.

Ольга Шушунова, шкільний психолог чернігівської школи №1:
«Вони дуже втомлюються, і їм потрібна ця зміна діяльності. Ва так вони вийшли, порухалися, наповнилися енергією і з новою силою до нових уроків. Це початкова школа їх треба організовувати, щось робити, тому що вони будуть робити, що їм заманеться. Моє бачення – що позитивне це явище».

Директор школи Ольга Шелест каже, після того, як діти почали танцювати, в школі стало менше порушень дисципліни.
– Діти зайняті – вони танцюють, і їм нема коли порушувати дисципліну. У них менше часу шукати собі пригоди.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, перерва, танці, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект