школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Юридична консультація онлайн: особливостіЮридична консультація онлайн: особливості

Далеко не кожна людина має юридичну грамотність. Тому при виникненні питань правового характеру необхідно обов'язково звертатися до юриста. Наприклад, при оформленні спадщини, розподілі майна, укладеннi значної угоди. Але що робити, якщо часу на відвідування офісу катастрофічно не вистачає? Сьогодні можна задати питання юристу онлайн. Про всі нюанси дистанційної консультації ми детально поговоримо в цій статті.

Опис послуги

Юридична консультація в режимі онлайн — це відносно нова послуга на українському ринку. Однак вона користується величезною популярністю. Справа в тому, що діловий ритм життя багатьох людей просто не дозволяє їм виділити час на особисте спілкування з фахівцем. А послуга дозволяє отримати відповіді на питання, що цікавлять в будь-який зручний час.
Консультація може надаватися в таких формах:

  • через зоровий та голосовий віддалений контакт, тобто через програму Skype;

  • через письмовий чат, передбачений на сайті;

  • через спеціальну форму на сайті, в якій потрібно викласти суть питання. Відповідь приходить в чаті або на електронну пошту;

  • через електронну пошту.

Обраний спосіб отримання консультації ніяк не впливає на якість послуги. При необхідності клієнт може замовити письмове оформлення відповіді для надання в різних організаціях.

Основні переваги

Багато людей вкрай насторожено ставляться до будь-яких нововведень, тому не вирішуються скористатися послугами юриста онлайн. І даремно, адже вона має безліч незаперечних переваг:

  • значно економить час, бо для спілкування з фахівцем не потрібно нікуди їхати;

  • знайти хорошого юриста через Інтернет набагато простіше, ніж в реальному житті. На юридичних порталах у кожного фахівця є рейтинг та відгуки від клієнтів;

  • отримати консультацію можна в будь-якому місті чи навіть країні. Головне мати під рукою комп'ютер та Інтернет;

  • онлайн консультація дозволить отримати оперативну юридичну допомогу в невідкладних ситуаціях.

Звичайно, дуже важливо знайти надійний і безпечний ресурс. Щоб не попастися в руки до шахраїв, завжди перевіряйте у консультанта свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Ціна питання

Кожен ресурс самостійно встановлює правила формування вартості на послугу. Зверніть уваги не сайт B2Bconsult, де діють дуже цікаві правила. Наприклад, якщо вам потрібна податкова консультація онлайн b2bconsult, то ви можете самі встановити вартість на неї. Фахівці, яких влаштує оплата, тут же відгукнуться на запит.
Оплатити послугу можна різними способами: за допомогою банківської карти, електронного гаманці, платіжних сервісів. Кожен може вибрати для себе найбільш зручний варіант.

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект