школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » За їзду по п'яні — штраф 51 тисяча гривеньЗа їзду по п'яні — штраф 51 тисяча гривень

За керування транспортом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння — великі штрафи.— Перебування за кермом у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років, — пояснює 37-річний Євген Чепа, заступник начальника відділу організації діяльності групи реагування Управління превентивної діяльності ГУНП в області. — За повторне правопорушення протягом року — штраф 51 тисяча гривень з позбавленням права керування на строк від двох до трьох років. Штрафувати за новим законом почнуть з 1 січня 2020 року.

Для порівняння: зараз сума штрафу становить 10,2 тисячі гривень, а нетверезих водіїв позбавляють прав на рік. Ті самі дії, вчинені більше двох разів за рік, караються штрафом 40800 гривень і позбавленням прав на 10 років.

Валентина Остерська, «ВісникЧ» №48 (1698) від 29 листопада 2018

Теги: керування транспортом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, штраф, Валентина Остерська, «ВісникЧ»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект