УБП


Home net

11 міфів про лазерну епіляцію

АКТУАЛЬНО Позбутися зайвого волосся – мрія кожного з нас. Сьогодні є досить багато методів видалення небажаного волосся, але найсучасніший та найефективніший – лазерна епіляція. Цей метод став відомим відносно недавно (близько двох десятиліть), тому навколо процедури лазерної епіляції існує немало міфів.
За допомогою досвідчених спеціалістів, лікарів студії лазерної епіляції My Laser розвіємо небилиці та отримаємо відповіді на найпоширеніші запитання.Лікарі, спеціалісти Ольга Міненок та Юлія Британ

Міф № 1:
«Лазерна епіляція – це шкідливе опромінення»
НІ. Насправді, ніякого опромінення організму не відбувається. Метод лазерної епіляції – це дія світлової енергії та тепла лише на пігмент меланін, що міститься у волоссі. Меланін нагрівається та руйнує волосяний фолікул. Лазерний промінь діє на рівні 2-3 мм від поверхні шкіри та глибше не проникає.

Міф № 2:
«Лазерна епіляція підходить не всім: для багатьох вона неефективна»

Не зовсім так. Ефективність процедури залежить від двох факторів: якості апарата та кваліфікації спеціаліста. У нашому салоні використовується золотий стандарт лазерної епіляції - діодний лазер Lumenis Light Sheer Duet. Це сучасний та ефективний лазер, який успішно справляється із задачею. Єдине, що нам не піддається,– це сиве волосся, тому що в ньому немає пігменту.

Міф № 3:
«Можна позбутися небажаного волосся за одну процедуру»

Це мрія, мабуть, кожного з нас, але – міф. Так створено природою, що фолікули, які відповідають за ріст нашого волосся, знаходяться в різних стадіях дозрівання: сплячій, неактивній та активній (фаза росту). А лазер діє лише на фолікули у фазі росту. Тому лазерна епіляція проводиться курсом 4-8 процедур.Міф № 4:
«Це боляче!»

Усе залежить від індивідуальних особливостей кожного. Адже больовий поріг для кожної людини є абсолютно різним. Що можемо сказати напевно: процедура лазерної епіляції менш болісна, ніж воскова, шугаринг та фотоепіляція. Наш апарат Lumenis Light Sheer Duet має унікальну вакуумну систему, що дозволяє безболісно проводити процедуру та підвищити її ефективність.

Міф№ 5:
«Волосся виросте знову, навіть якщо пройти повний курс лазерної епіляції»

Ні. Після повного курсу лазерної епіляції може відновитися лише 10–20 % волосся, але це тоненькі, світлі поодинокі волосинки. Потім достатньо робити підтримуючі процедури один раз на рік, щоб позбутися цих волосинок і досягти ідеального ефекту.

Міф№ 6:
«Лазерна епіляція зони бікіні може призвести до безпліддя»

НІ, це міф! Сучасні лазери – досить точні та безпечні машини. Вони не шкодять здоров’ю. В діодному лазері Lumenis Light Sheer Duet довжина хвилі
8–10 нанометрів і не проникає в шкіру глибше 4 міліметрів.

Міф № 7:
«Не можна робити лазерну епіляцію в пахвовій зоні («підмишки»), так як там лімфовузли і це може викликати рак молочної залози»

Це ще один раз ні! Згідно з даними Фонду з боротьби з раком шкіри США, лазери, які мають схвалення FDA та EC, не викликають раку шкіри, а навіть попереджують його. А щоб не допустити раку молочних залоз, потрібно не відмовлятись від сучасних методів краси, а достатньо проходити один раз на рік УЗД молочних залоз та консультуватися у мамолога.

Міф№ 8:
«Не можна проводити процедуру влітку. Це загроза опіків та пігментацій»

Ні. В даної процедури немає сезонності. Її можна розпочинати в будь-яку пору року. Найчастіше опіки виникають при використанні александритового лазера або неякісних апаратів. У нашому салоні –
найсучасніший, сертифікований діодний лазер відомої марки Lumenis. Крім того, ми не проводимо процедуру два тижні після засмаги.

Міф№ 9:
«Лазерну епіляцію не можна робити людям із родимками та папіломами»

Ні. Це не є протипоказанням. Епіляцію робити можна. Тільки під час процедури ми обминаємо та прикриваємо ці ділянки.

Міф № 10:
«Воскова епіляція дешевша та безпечніша».

Це не так. Воскова епіляція – це «відривання» не тільки волосся, але й поверхневого захисного шару шкіри. Саме тому проепельована таким методом зона стає сухою та грубою. Крім того, після воску волосся може вростати. Із лазером усе навпаки – стан шкіри покращується. Під час процедури зменшується пігментація та тонкі капіляри, звужуються пори, шкіра підтягується. І це чудовий метод боротьби з волоссям, що вросло.

Міф № 11:
«Робити лазерну епіляцію до появи дітей немає сенсу, тому що під час вагітності під впливом гормонів волосся виросте удвічі більше».

Ні. Фолікули,що зруйнувалися знову не відновляться. Іноді під час вагітності відмічається ріст волосся на шкірі шиї, живота, стегон. Це обумовлено високим вмістом андрогенів у вагітних, має тимчасовий характер і самостійно зникає. Після пологів достатньо робити підтримуючу процедуру один раз на рік.Не витрачайте час на  різні міфи. Запрошуємо вас в студію лазерної епіляції My Laser.
Саме зараз діє знижка 50%!
Студія лазерної епіляції
Проспект Миру, 27
073   877 17 88
095   877 14 55
mylaser.cn.ua

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: студія лазерної епіляції My Laser, эпиляция Чернигов, лікарі, спеціалісти, Проспект Миру, 27

Добавить в:


ЦентрКомплект