• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Чернігівець піде служити до армії, бо неправильно перейшов дорогу (відео)


Чернігівець піде служити до армії, бо неправильно перейшов дорогу (відео)

У Чернігові поліцейські зловили 23-річного хлопця, якій ухилявся від призову. Це сталося випадково: він переходив дорогу у невстановленому місці, чим привернув увагу патрульної поліції.Аліна Палуб – речниця Управління патрульної поліції у м. Чернігові: «Першого листопада близько 20-ї години вечора патрульні поліцейські під час несення служби було виявлено громадянина, який проходив проїзну частину поза пішохідним переходом, а саме у невстановленому місці. На що на себе звернув увагу правоохоронців. Підійшовши до даної особи було з’ясовано відповідно до загальної бази, який мали поліцейські, що дана особа ухиляється від військової служби».

Штраф за перехід у невстановленому місці він не платив. Поліцейські виписали йому попередження і викликали чергового комісара. Ми зв’язалися телефоном з 23-річним чернігівцем. Чоловік відмовився називати своє прізвище, проте повідомив про причини. Чому його розшукував військкомат.

«Тому що працював і не хотів йти в армію. Мене вчора зупинила патрульна поліція. Запросили представника з військкомату. Він вручив мені повістку. Я її підписав, прийшов сьогодні до військкомату, пройшов комісію. Отримав бойову повістку на 12 листопада на 8 ранку».


Чернігівський об’єднаний військкомат передав патрульним базу призовників, яких очікують на співбесіду, які вчасно не з’явилися до військкомату і дезертирів, які втекли з військових частин. Такий перелік є у кожного екіпажу. Щойно чоловік віком від 20-ти до 27-ми років скоює будь-яке правопорушення, патрульні перевіряють чи є він у цій базі.

Віктор Павлюк - Чернігівський міський комісар Чернігівського об’єднаного військового комісаріату говорить: «Нам необхідно відправити до лав збройних сил України 170 чоловік. Призову підлягає 3 904 чоловік, з’явилося тільки 507 чоловік».

«З патрульною поліцією у нас є спільне рішення і взаємодія. При виконанні своїх функціональних обов’язків вони зупиняють автомобіль або несуть патрулювання, і якщо є порушник, який виявився на дорогах нашого міста, вони його зупиняють і перевіряють, якщо це людина віком з 20-ти по 27 років, вони телефонують. Військова частина комісаріату в свою чергу черговий дивиться по базі, якщо він знаходиться в розшуку. Наш черговий підрозділ виїжджає».

Вісімнадцятирічні хлопці так само можуть потрапити у цю базу. Йти на службу вони можуть за бажанням, зобов’язані це робити з 20-ти років. З 25-го жовтня по 1 листопада патрульні поліцейські и виявили 5-х осіб, які ухилялися від несення військової служби та 1-ну особу дезертира».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Аліна Палуб, патрульна поліція, армія, Віктор Павлюк, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект