Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Вибори стартували? Все більше мітингарів у сесійній залі (відео)

Вибори стартували? Все більше мітингарів у сесійній залі (відео)

Вибори на носі.

Сесійна зала міської ради стала майданчиком для виступів представників політичних партій.Традиційно 35 сесія розпочалася зі спілкування з мітенгарями, котрі розпочали боротьбу за мікрофон.

Міський голова наголосив, що всі матимуть змогу висловитись.


До мікрофону вишукалась черга із різнобарв’я представників політичних сил. За їх спинами зо 50 літніх людей. Всі прийшли на сесію міської ради з питаннями про тарифи та субсидії. Останнє питання викликало шквал емоцій у Дмитра Зініна у бік заступника голови Деснянської районної ради в місті Чернігові. А можливо і зауваження депутата Антонова з приводу проплаченості даних спікерів.

Представник «Соціалістичної» партії оцінив роботу депутата «батьківщинівця» як незадовільно.

Поки перший спікер «соціаліст» Дмитро Зінін намагався вивести депутата Антонова із зали, до мікрофону став його колега Вадим Антошин. Більшість питань, що озвучували перед міським очільником та його підлеглими, не входить до їх компетенції.

Близько години депутати та міський голова слухали містян. Врешті-решт обранці підтримали звернення до центральних органів влади з приводу занепокоєння новою тарифною сіткою.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія, тарифи, мітинг, вибори, Дмитро Зінін, субсидія, Антонов, «Дитинець»

Добавить в: