УБП


Home net

Здавайте зброю

З 1 жовтня почався традиційний місячник добровільної здачі зброї. Поліція закликає здавати незареєстровану зброю. І нагадує, що всі, хто в цей період добровільно принесе у підрозділ дозвільної системи вогнепальну зброю, боєприпаси та вибухівку, будуть звільнені від адміністративної та кримінальної відповідальності за їх зберігання.Якщо не здали і вас хтось «здасть» правоохоронцям, судитимуть за незаконне зберігання. Покарання — від двох до п’яти років або ув'язнення.


Що ж стосується гладкоствольної зброї, а також пневматичної калібру понад 4,5 міліметра (і швидкість польоту кулі понад 100 метрів за секунду), незаконне придбання, зберігання, передача або продаж іншим особам карається штрафом від 119 до 170 гривень. Якщо раніше не зареєстрована зброя не була викрадена чи знаряддям злочину, після перевірки власник може її зареєструвати і в подальшому володіти і користуватися нею.

До слова. За попередній місячник, що тривав з 1 по 30 квітня, здали 165 мисливських гладкоствольних рушниць, з яких 45 незареєстрованих, чотири одиниці нарізної зброї часів Другої світової війни та ще 10 мисливської нарізної, 46 спецзасобів, 37 газових пістолетів і дев’ять травматів.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №41 (1692), 11 жовтня 2018 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: зброя, місячник добровільної здачі зброї, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект