школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Команда Юлії Тимошенко надає допомогу постраждалим від вибухів на військових складахКоманда Юлії Тимошенко надає допомогу постраждалим від вибухів на військових складах

ПОЗІЦІЯ Команда Юлії Тимошенко надає допомогу постраждалим від вибухів на військових складах
Військові склади неподалік Ічні – одні з найбільших в України. Про ймовірність надзвичайної ситуації , небезпеку диверсії і можливі катастрофічні наслідки для людей попереджали вже багато разів. Та належного висновку влада не зробила. Опів на четверту ранку 9 жовтня на складах вибухнули боєприпаси. Майже 19 тисяч людей евакуювали…Одною з перших відреагувала на надзвичайну подію Ніжинська міськрайонна парторганізація «Батьківщина». О 4 ранку партійці підняли на ноги керівництво району, керівників місцевих громад. Власними силами і технікою почали евакуйовувати людей з прилеглих до зони ураження сіл. Домовилися про розміщення в гуртожитках та інших закладах і установах. На місці людей відразу ж забезпечили продуктами харчування та речами першої необхідності. Надали обігрівачі та електрочайники.
У Ніжині за адресою : вулиця Шевченко, 2 працює спеціальний центр , де можна дізнатися інформацію та надати допомогу евакуйованим. Телефони центру : 097 7000 63 94 та 063 372 23 50.
Не залишився осторонь людської біди і Прилуцький осередок «Батьківщини». За кілька годин після вибуху на складах команда Юлії Тимошенко вже прийняла і розмістили понад 600 евакуйованих жителів. Людям надали притулок у лікарнях і закладах освіти. Забезпечили харчуванням. Надали необхідну допомогу і жителям сіл Заїзд, Манжосівка та Сухополова.
Пункт допомоги у Прилуках працює за адресою : вулиця Вокзальна, 50. Телефон : тел. (04637) 3 04 00.

У Чернігові представники «Батьківщини» теж долучилися до допомоги евакуйованим із небезпечної зони.
Пункт працює в "Центрі захисту громадян" по вулиці Магістратській, 13. Телефон : 0462 973-222.
Люди потребують теплі речі, засоби гігієни та продукти харчування.

- Страшна трагедія, яку передбачали ще рік тому. Шкода, що головнокомандувач не вивчив попередній досвід і не зміг її попередити. У країні, де йде війна. Понад 10 тисяч людей евакуйовано! Люди приходили пішки у домашніх капцях! Це – обличчя нашої влади, яка не може захистити власний народ! Це велике горе для родин, які стали жертвами цієї ситуації. Зараз важливо об'єднатися навколо цієї біди і не залишити без допомоги жодну оселю. В нашої системи - ніякої реакції на помилки. Військові склади вибухають регулярно і по всій території. Сьогодні страшна катастрофа в Ічні, на Чернігівщині, – зазначив народний депутат України, керівник обласного осередку партії Валерій Дубіль.

З ініціативи Валерія Дубіля у кожному районі області на базі партійних організацій "Батьківщини" відкриті пункти прийому допомоги для постраждалих. Збирають теплі речі, засоби гігієни, продукти харчування. Вся допомога оперативно передаватиметься жертвам лиха.

В обласному центрі також встановили намети. Всі охочі допомогти та передати речі можуть прийти до пунктів збору, які встановлені на центрального ринку, привокзального ринку та поряд з "Мегацентром"

- Чи це диверсії Росії, чи власна безгосподарність і недбальство, але факт лишається: країна не захищена, жодних висновків з попереднього досвіду не зроблено, винних не знайдено і не покарано. Можна обписати передвиборчі білборди армією та обороноздатністю, але ліпше було б навести бодай якийсь лад у сфері зберігання озброєння та посилити охорону складів, в тому числі - з повітря, - так прокоментувала події на Чернігівщині лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенкоgorod.cn.ua

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект