школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Вибух на артскладах: пошкоджено 5 будинків, травмованих і загиблих немає

KIA

Вибух на артскладах: пошкоджено 5 будинків, травмованих і загиблих немає

Травмованих і загиблих внаслідок вибухів в Ічні нема, пошкоджено 5 будинків.

Про це UA: Чернігів сказала заступниця голови облдержадміністрації Наталія Романова.«Жодного постраждалого немає, люди евакуюються організовано. Оперативний штаб знаходиться в епіцентрі подій і безпосередньо координує роботи з евакуації. Було 5 влучень: сушарка і 4 будинки. Також знаю, що нібито, постраждали вікна в Ічнянській лікарні від детонації», - прокоментувала Наталія Романова.

Станом на 10 годину ранку до за медичною допомогою звернулися 63 особи. Скаржились на погане самопочуття через задимленість. О 9:00 в облдержадміністрації проводили оперативну нараду щодо забезпечення харчуванням евакуйованих.

Зараз кількість евакуйованих становить понад 10 тисяч осіб. Загалом же в зоні ураження в радіусі 16-ти кілометрів від складів з боєприпасами проживає 18 тисяч 794 особи. Зараз рахують точну кількість людей, що перебувають у 18-ти пунктах евакуації. На їх харчування планують витратити 220 тисяч гривень з обласного матеріального резерву.

UA: Чернігів

Теги: Наталія Романова, артсклади, боєприпаси, пожежа, вибух, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект