школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Чернігові прозвучать хіти Івасюка в оригінальному джазовому виконанніУ Чернігові прозвучать хіти Івасюка в оригінальному джазовому виконанніЦІКАВО
 2 листопада, в п'ятницю, чернігівці зможуть побачити унікальну програму. Унікальна вона з багатьох причин. По-перше, наше північне місто вперше відвідає відомий львівський етно-джазовий колектив ShockolaD. По-друге, в якості солістки виступить чарівна «американська співачка з українською душею» Брія Блессинг. І по-третє, сама програма, з якою виступлять музиканти, є унікальною, і про неї трохи детальніше.

Звичайно, пісні легендарного українського композитора і поета Володимира Івасюка знайомі кожному з нас: «Червона рута», «Я піду в Далекі гори», «Пісня буде поміж нас» та багато-багато інших. Так ось, львів'яни з групи ShockolaD і співачка Брія Блессінг записали спільний альбом IVASYUK, в який увійшли ці та багато інших хітів, але вже в новому авторському джазовому виконанні.
Це буде вечір нової музичної і виконавської філософії популярних і менш відомих пісень легендарного українського композитора Володимира Івасюка. Зауважимо, що презентація альбому IVASYUK, над яким музиканти працювали близько двох років, запланована на 10 жовтня. І Чернігів буде у переліку тих п'яти міст, де львів'яни представлять цю унікальну програму. Почнуть свій міні-тур музиканти зі Львова і закінчать у Києві. Ну а чернігівці зможуть насолодитися прекрасним, ніжним осіннім джазом і мелодіями Івасюка у п'ятницю 2 листопада в затишному залі Чернігівського філармонійного центру о 19:00.

Як кажуть самі музиканти, перед ними стояло складне завдання. З одного боку, попрацювати над матеріалом і створити свіже, оригінальне звучання пісень Івасюка. А з іншого боку, з огляду на значимість і культовість цих пісень, попрацювати з ними настільки акуратно і делікатно, щоб не розгубити унікальну енергетику і мелодику, яка живе в цих легендарних творах. І на думку музичних критиків, які вже послухали новий альбом, це вдалося.

«Творчий тандем Брії Блессінг і ShockolaD створив свіже, сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів і мелодій. Музиканти експериментували зі стилями, а також з акустичним і електронним звучанням. IVASYUK - це вишукана й інтелігентна суміш поп-музики, R & B і джазу. Альбом створений і записаний зі смаком, любов'ю і захопленням», - кажуть про платівку музичні експерти.

Також слід зазначити, що окрім пісень зі згаданого вище альбому IVASYUK, музиканти виконають під час концерту і свої більш ранні твори. Загалом концертна програма триватиме близько години і сорока хвилин.

Отже, Чернігів очікує потрійна прем'єра. Вперше в нашому місті виступлять відомі джазові музиканти львівського гурту ShockolaD. Вперше в Чернігові зазвучить голос чарівної Брії Блессінг. І вперше чернігівці зможуть почути цю унікальну програму. Про самих музикантів ми ще розповімо детальніше в наступних публікаціях, а поки що відзначайте в календарі 2 листопада і плануйте в цей вечір насолодитися прекрасним осіннім джазом і піснями Івасюка.

Квитки на концерт можна придбати в касі Чернігівській філармонії, а також на сайті concert.ua.

gorod.cn.ua

Теги: ShockolaD, Брія Блессинг, IVASYUK, джаз

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект