школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима

KIA

Затримали за наркотики

«Поліція вийшла на винахідливого корюківського таксиста, який під прикриттям легального бізнесу (таксування) постачав з іншого регіону та збував жителям райцентру амфетамін.Оперативники затримали зловмисника якраз після того, як той збув наркотики. Під час санкціонованого обшуку в автомобілі виявили 9 згортків з амфетаміном, а також 24 у його помешканні, загалом близько 100 грамів, що, за цінами чорного ринку, оцінюється в 40 тисяч гривень. Вилучене забрали на експертизу. Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за статтею 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), карається позбавленням волі від чотирьох до восьми років», — повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Підозрюваний 33-річний Вадим Мальований, син директора Корюківського районного центру зайнятості Олени Тихоновської. Він єдина її дитина. Має власну родину. Авто «Ауді-80» 1987 року випуску. З доходів за минулий рік — допомога по безробіттю 3490 гривень (така сума вказана у декларації матері).

Зателефонувала Олені Миколаївні.

— Я обурена інформацією, що з’явилася в Інтернеті. Хто це озвучує? Слідство ж тільки почалося. Хто знає, що там насправді? Експертизи ще не було. Про які згортки мова? В авто два пакетики по 0,006 і 0,007 грама.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1691), 4 жовтня 2018 року

Теги: Вадим Мальований, таксист, амфетаміни, наркотики, Корюківка, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект