школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Приватний нотаріус Олександр Красногор напередодні Дня юриста став академіком нотаріату України!

KIA

Приватний нотаріус Олександр Красногор напередодні Дня юриста став академіком нотаріату України!

6 жовтня, напередодні професійного свята – Дня юриста, представники ВГО «Академія нотаріату України» з Чернігова, Києва та Житомира зібралися, аби обговорити актуальні проблеми своєї діяльності, питання відповідальності перед суспільством і громадянами, взаємодії з органами місцевого самоврядування, а також власні права та механізми адміністративно-правового захисту.Фахова дискусія на тему «Місце нотаріату в системі правових органів України» відбулася в конференц-залі готелю «Придеснянський» та тривала майже дві з половиною години.До складу президії увійшли:
- Президент ВГО «Академія нотаріату України», заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, професор Володимир Миколайович Черниш;
- Академік ВГО «Академія нотаріату України», заслужений юрист України, приватний нотаріус КМНО Валентина Онисимівна Якименко;
- Президент ГО «Асоціація правознавців Чернігова», кандидат юридичних наук, чернігівський нотаріус Олександр Володимирович Красногор;
- Голова Житомирського відділення «Академія нотаріату України», юрист, письменниця та поетеса Олена Володимирівна Котик.


Також на зустріч фахівців були запрошені місцеві юристи, адвокати, помічники нотаріусів, судді, директори та ріелтори агентств нерухомості, держслужбовці та представники ЗМІ.

Зустріч розпочалася з гімну України, після чого продовжилася радісною подією.

Президент ВГО «Академія нотаріату України» Володимир Черниш повідомив присутніх, що рішенням президії АНУ №2 від 17.09.2018 року Олександра Володимировича Красногора та Олену Володимирівну Котик обрано академіками Академії нотаріату України та вручив кращим нотаріусам дипломи про присвоєння цього почесного звання.Після цього, новоспечений академік, володар численних нагород і відзнак Міністерства юстиції України та органів місцевого самоврядування Олександр Красногор виступив з привітальним словом. Зокрема він зазначив:

- Вважається, що центрами правової думки в нашій країні є Київ, Харків, Одеса, однак ми переконані, що і у Чернігова є потенціал: наукові заклади, професійні юристи, котрі можуть зробити вагомий внесок у юридичну практику, правову науку та напрацювати пропозиції щодо її вдосконалення.Потім багато чого цікавого про появу нотаріату взагалі та зокрема на Україні, розповів професор Володимир Миколайович Черниш.Він спеціально до цієї зустрічі привіз раритетні історичні книги, які вказують на те, як ретельно велися всі записи нотаріусами в Чернігівській області на початку XX-го століття.

На сьогоднішній день український нотаріат є одним з правозахисних інститутів державної гарантії дотримання законності прав та інтересів кожної людини. Він розвивається та перетворюється в напрямку до професійності, стабільності та фінансової незалежності.

Зі своїми докладами та презентаціями виступили директор АН «Приват Ріелт», заступник голови ГО «Сяйво Сіверщини» Інна Миколаївна Різуха, віце-президент Чернігівської торгово-промислової палати, судовий експерт Людмила Олександрівна Болотна та інші.В ході дискусії фахівці обговорювали багато різних питань стосовно місця нотаріату в системі правових органів України та сучасних тенденцій його розвитку. Зокрема висловили свої думки стосовно запропонового урядом України законопроекту № 9140.

Користуючись нагодою, журналісти Gorod.cn.ua вітають з професійним святом всіх юристів, які ведуть активний процес формування української правової держави. Саме, на юридичну спільноту держава і суспільство покладає надії в плані утвердження і підтримки принципу верховенства права, забезпечення гарантій правового захисту всіх верств населення, вдосконалення законодавства країни і підвищення правової культури населення країни.

Gorod.cn.ua

Теги: Академія нотаріату України, Черниш, Красногор, Котик

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект