Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Зустріч була мирною. Та поштові машини до людей поїхали наступного дня

Зустріч була мирною. Та поштові машини до людей поїхали наступного дня

31 серпня з Бахмача не виїхало 11 поштових пересувних машин, які розвозять газети, посилки, квитанції, пенсію по селах Бахмацького та Борзнянського районів. О сьомій ранку поштові машини пересувних відділень повинні були вантажитися газетами, посилками біля районного відділення в Бахмачі. А о восьмій виїхати в 27 населених пунктів.


Депутати, сільські голови на заході-зустрічі біля Бахмацького відділення зв'язку 31 серпня

Та біля входу зібралися сільські голови, депутати від різних партій, загалом близько 50 чоловік (це повторно, перший раз таке було 28 серпня, див. минулий номер «Вісника»). Хотіли призупинення поштової реформи. Не закривати стаціонарні відділення в селах. Зустрічі з Оленою Дорошенко, керівником Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта». За порядком дивилися поліцейські на чолі з Євгенієм Шелудьком, начальником Бахмацької поліції. Акція (офіційно вона називалася «Масовий захід — зустріч з керівництвом Укрпошти») була з 7.00 по 12 дня. Та пересувні відділення виїхали наступного ранку, в суботу.

— Після зібрання, яке було 28 серпня, надійшло більше 20 дзвінків, — вийшла Тетяна Бубно, начальник центрального відділення зв’язку пошти в Бахмачі. — Вони чекали пошту. їм однаково, хто нас затримав, хочуть, аби пошта приходила своєчасно.

— Що ви скажете стосовно нашого звернення? — запитав сільський голова Гайворона Валентин Бойко.

— Ваші звернення я передала, — відповіла Тетяна Миколаївна. — Олена Дорошенко сьогодні на запланованій нараді в облраді. Ми вже відкоригували графіки деяких листонош по селах. Готова, якщо вам цікаво, відповісти, де вони будуть працювати по чотири-п’ять днів на тиждень.

— Ми просили відтермінувати проект, — продовжив Валентин Борисович. — Нащо нам чужі начальники пересувних відділень, якщо в селі є свої? Візьміть паузу. Самі бачите, не йде. На селі назрівають бунти. Побігли попереду потяга. Ще реформу не запустили, а людей попередили про звільнення. Ми з лютого просимо Олену Дорошенко нас почути. Сісти за стіл переговорів, вирішити питання. Бо робота ще не налагоджена, а ви вже скорочуєте людей. Маршрути треба обкатати взимку. Бо деякі села тих грейдерів, які чистять сніг, і не бачили. А навесні починати роботу.

— Нехай машина та красива до нас бігає, але і пошту не закривають, — підхоплює Валентина Остапенко зі Стрільників. — Бо листоноша для пенсіонерів — це вікно у світ. І поговорить, і хлібину принесе, і квитанції прийме. Нові люди працюють краще наших, старих? Квитанції йдуть невчасно. Невчасно платимо за комунальні послуги, а це впливає на субсидію. Зараз іде уборка врожаю, а ви думаєте, ми приїхали сюди просто погорлать?

— З лютого цього року майже на кожній сесії ми піднімали питання пошти, — каже Анатолій Богдан, заступник голови Бахмацької районної ради. — Намагалися достукатися до керівництва.

— Чому протестуєте у Бахмачі? Можливо, треба їхати до Києва? — звертаюся до людей.

— Намагалися вирішити мирним шляхом, — продовжує Богдан. — Писали звернення і в Кабмін, і до ОДА, облради, Укрпошти. Для нас важливо зберегти с соціальний захист жителів сіл.

— Якщо не почують, наступного разу наша зустріч буде в Чернігові, — додав Володимир Брюховецький, голова фракції «Свобода» Бахмацького району.

— Можу говорити за себе, — підійшов до Тетяни Бубно сільський голова Куреня Леонід Вдовенко. — Як варіант, пропоную лишити у своєму селі поштове відділення і утримувати чотирьох людей. Взяти на себе фінансування, платити начальнику відділення, поштарям заробітну плату, Утримувати приміщення. Пропоную таке вирішення ситуації для свого села. Чи згодне керівництво? Бо це питання треба винести на сесію, виділити кошти.

Акція скінчилася близько дванадцятої дня. А машини виїхали на села наступного дня, у суботу.

— Наша внутрішня служба безпеки не дозволила готуватися в рейс поряд з мітингувальниками. У нас гроші, матеріальні цінності. Тому пересувні відділення в села не виїхали. Відстані великі, у кожному селі мінімум по дві години треба побути. Вночі не можна роздавати пошту. У п’ятницю після обіду змогли лише розвезти по Бахмачу і Борзні. Наступного дня виїхали по суботньому маршруту. В села, куди не доставили пошту у п’ятницю, завозили попутно. Але у найвіддаленіші точки району фізично не встигли. Тому пошту вони отримають наступної п’ятниці.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №36 (1687), 6 вересня 2018 року

Теги: Бахмач, пошта, депутати, сільський голова, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект