Підпалив, як і обіцяв

У ніч з 30 на 31 серпня горіла машина, трактор, а потім і хата у дворі Коваленків у селі Жеведь Чернігівського району (Гончарівська громада). В будинку ночували мати, 64-річна Ганна Коваленко, та син 42-річний Юрій. На щастя, прокинулись та встигли вискочити з хати. Повністю згорів автомобіль «Мерседес-спринтер», згорів весь дах будинку, речі, які не встигли винести. Вогнем пошкоджено трактор, стіни будинку, перекриття.— Ми всі родом з Жеведі, — розповідає невістка, Тетяна Коваленко — Але давно живемо в Чернігові. В трикімнатній квартирі, яка належить свекрусі, свекру та чоловіку. Більше 20 років нормально жили вп’ятьох у Чернігові на вулиці Попудренка (ще є 19-річна дочка). А в Жеведь їздили як на дачу.

Зараз Юра майже постійно там живе, бо рідний батько, В’ячеслав Коваленко, почав виганяти з дому. Тримає там хазяйство, а ми зі свекрухою навідуємось.

За офіційною версією — підпал.

За підозрою затримали свекра. Він теж був у Жеведі, жив на цій же вулиці у свекрушиній дідівській хаті. Раніше всі там жили, як в село приїжджали. Але В’ячеслав Андрійович згодом всіх розігнав.

Три роки тому в нього стався інсульт. Він і до того буянив. Як вип’є, свекруху виганяв, а після інсульту все стало зовсім погано.

Палив колеса машини, трактора. Грозився всіх попалити.

30-го він випивав. Коли до нього прийшла поліція, на веранді знайшли його бушлат у бензині. А біля порогу — пакет з пляшкою з-під бензину. Затримали, забрали в райвідділ.

Швидко примчав брат-адвокат з Бобровиці, 61-річний Микола Коваленко. Забрав з поліції.

Свекор відкрито обіцяє своїй дружині, що вона своєю смертю не помре.

На трактор Юра сам гроші збирав. За машину навіть кредит ще не виплатили. А її вже нема.

Свекруха заяву написала. Відкрили справу за статтею 194 п. 2 (умисне пошкодження майна).

Мені цікаво: чому не замах на вбивство, він же знав, що в хаті люди сплять?

Олена Гобанова, тижневик «Вісник Ч» №36 (1687), 6 вересня 2018 року

Теги: село Жеведь, підпал, Тетяна Коваленко, «Вісник Ч», Олена Гобанова

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект