Мобільна версія сайту Головна сторінка » Новини » Місто і регіон » Безпека школярів на дорозі: водії змушують чернігівців непокоїтись за дітей (відео)

Безпека школярів на дорозі: водії змушують чернігівців непокоїтись за дітей (відео)

Багатьом чернігівським школярам доводиться щодня бути учасниками дорожнього руху. В якості пішоходів їм необхідно переходити вулицю на шляху до школи та після навчання. Як це робити за правилами, учні пам’ятають, от інколи забувають, що виглядати машини спершу треба зліва, а потім дивитись направо.



Правилам дорожнього руху своїх дітей чернігівці навчають ще в дошкільному віці та самими переходити дорогу не дозволяють. Приміром, із 3-ї школи, яка стоїть над самісінькою дорогою, учнів початкових класів батьки зустрічають після уроків. Вже разом вони рушають по пішохідному переходу, так, кажуть, безпечніше. А все тому, що не викликають довіри чернігівські водії.

В Управлінні патрульної поліції в Чернігівській області наголошують, за перевищення швидкості більш ніж 70 км/год по місту водію загрожує штраф. Взагалі дотримуватися необхідно швидкості у 50 км/год. А поблизу шкіл водії зобов’язані уповільнювати рух машин.

Андрій Думич, начальник управління патрульної поліції в Чернігівській області: «Біля шкіл зазвичай встановлені ще додаткові дорожні знаки з обмеженням швидкості до 40 км/год. Встановлені знаки «Увага, діти». Водій, під’їжджаючи до школи, повинен знизити швидкість до безпечної. Це не обов’язково повинно бути навіть 40, вона може бути і 20, і 10 – безпечна. Стосовно швидкісного руху по місту, так, є обмеження. Стандартне – це 50 км/год. Адміністративна відповідальність наступає, коли йде перевищення вище 20 км/год, тобто від 70».

Патрульними цьогоріч зафіксовано 13 ДТП, в яких постраждали саме діти. Поблизу шкіл таких випадків не було. Концентрацію дорожньо-транспортних пригод з потерпілими у поліції фіксують біля найбільшого у місті торгово-розважального центру.

Сюжет: Garmata TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: діти, школярі, пішохідний перехід, ДТП, водії, Garmata TV

Додати в: