Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Справу зятя голови облради Ігоря Вдовенка направили до судуСправу зятя голови облради Ігоря Вдовенка направили до суду

Завершилося розслідування справи про одержання неправомірної вигоди (по-старому хабар) стосовно Артема Фурса, зятя голови облради Ігоря Вдовенка.Фурса підозрюють в одержанні 15 тисяч гривень за сприяння у постачанні пиловника (кругляка) соснового. Він директор Ріпкинського дочірнього агросільськогосподарського спеціалізованого підприємства «Ріпкиагролісгосп».

Фурса призначили у лютому 2017 року замість Володимира Бранка. В електронній декларації за 2017 рік, поданій 21 березня 2018 року, Фурс вказує, що зареєстрований у Сновську. У сім’ї два автомобілі: «Хюндай Туксон» 2013 року і «Хюндай Елантра» 2015 року випуску. Машини записані на дружину Тетяну. Зарплата — 338 тисяч 715 гривень. Задекларована валюта — 23 тисячі доларів.

Санкція етапі, за якою судитимуть Фурса, передбачає штраф від 1700 до 2550 гривень, або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади строком до трьох років. Розглядатиме кримінальне провадження Ріпкинський районний суд.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №31 (1682), 2 серпня 2018 року

Теги: суд, Артем Фурса, хабар, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект