Яку зірку вам привезти?

Привозити зірок естради на День села, міста, райцентру — практика багаторічна. Замовляють знаменитостей і під ярмарки. Їздять і до інших подій. Так, нещодавно у Носівці побував Ігор Кондратюк з програмою «Караоке на Майдані». На Дні поля у вересні минулого року в Покровському Менського району співав Олег Скрипка.

Та найбільше, мабуть, возять напередодні виборів. Раніше, звичайно, кого тільки не бачили по райцентрах. Останнім часом оберти збавили. А там хто його знає. Навесні президентські вибори. Може, і привезуть кого голосистого. Тільки ж для цього треба знати, хто зірковий зможе зібрати найбільшу публіку. З цього приводу наше щотижневе запитаннячко: яку зірку у вашому селі, селищі, громаді, райцентрі, місті хотіли б побачити ви?Як здоров'я Салвадора Собрала? Чекаємо до нас

Наталія Наконечна, головний бухгалтер Срібнянської районної лікарні ветеринарної медицини, Олексинці, Срібнянский район:

— Салвадор Собрал — дуже б хотіла його і почути, і дізнатися, як склалася подальша доля. Він португалець, переміг на «Євробаченні-2017» у Києві з 7 по 13 травня (співав пісню про серце). В грудні минулого року йому зробили операцію на серці. Не знаю, як він витримав «Євробачення». Сподобався мені за голос. Уживу бачила Іво Бобула, Оксану Білозір, квартет «Явір». Бачила колись Аллу Пугачову. Була на її концерті у Харкові. Там же слухала білоруських «Песнярів».

Більше неспіваючих митців їздить

Ольга Орлова, учитель зарубіжної літератури Седнівського навчально-виховного комплексу Чернігівського району:

— До нас у Седнів все більше інших спеців їздить: письменники, художники, скульптори. А от концертів знаменитостей і не пам’ятаю. Мені б хотілося побачити Світлану Тарабарову чи Святослава Вакарчука. Донька Надійка мріє, щоб приїхав гурт «Время і Стекло». А седнівські жіночки, думаю, від Вінника були б у захваті. Та щоб побачити зірку, треба їхати у Чернігів. Я, наприклад, побувала на концерті Тіни Кароль. А також на балеті «Лускунчик» Раду Поклітару (зірковий хореограф). А коли навчалася у Ніжинському університеті, кого ми на площі тільки не бачили: і Таїсію Повалій, і Миколу Баскова, і Віталія Козловського.

Четвертого серпня, на День села, ми самі будемо зірками

Наталія Лига, пенсіонерка, Щаснівка, Бобровицький район:

— У село, у райцентр кого не привезуть, той і буде зіркою. Бо артисти не люблять глибинку. Вони дуже дорогі.

У нас є свій ансамбль. Я акомпаную на баяні, інші співають. Четвертого серпня, на День села, ми самі будемо зірками для односельців. Пісні беремо з репертуару сучасних виконавців. Можу підбирати мелодії. Недавно навчилася грати пісню «Підберу музику» Яака Йооли. Естонський співак, помер у 2014 році.

Хотілося б у Ріпки Ніну Матвієнко

Світлана Ткаченко, заступник голови районної ради, Ріпки:

— У 2014 році на благодійному концерті у столичному Палаці спорту з насолодою слухала виступ Ніни Матвієнко. Живий звук. Після вдалося поговорити з Ніною Митрофанівною. Світла людина. Часто слухаю її на комп’ютері. Дуже хочеться, щоб зірка такої величини приїхала до Ріпок. Розкручені артисти до нашого селища не їдуть. Із відомих були лише «Пісняри» під час останніх виборів (і то невідомого складу. — Авт.).

У автівці грає «Бумбокс». А Монатіка не потягнемо

Олег Бондаренко, міський голова Новгорода-Сіверського:

— 2 вересня у мене день народження, 45 років. Ріс у лихі дев’яності на закордонній музиці «Металла», «Пінк Флойд». Та це вже у минулому. Рік тому з приватним візитом на вертольоті у Новгород-Сіверський прилітала Руслана. Та без концерту... Нещодавно познайомився і запрошував у місто відомого столичного бандуриста Тараса Силенка. А ще якось у Києві потрапив на концерт Монатіка. Зацікавив. Це така енергія. Аби він виступив у Новгороді-Сіверському, треба стільки грошей заплатити. Своїми силами його точно не потягнемо. Останнім часом підсів на групу «Бумбокс». Хороші тексти пісень. У моїй автівці грає тільки їхня музика.

Аби Гройсман побував

Сергій Дмитренко, сільський голова Озерян, Варвинський район:

— Найбільше з усіх сучасних знаменитостей в Озерянах хотів би побачити Володимира Гройсмана, нинішнього Прем’єр-міністра. Поговорили б з ним про децентралізацію. Він же цим напрямком опікується. Запитань у мене багато. Щоб те, що йде зверху, не перекручувалось на кожному етапі. А то через керівників і чиновників різних рівнів доходить до села інколи зовсім зворотнє.

А взагалі в Озерянах великих зірок ніколи не було. Ну, хіба Олег Ляшко, народний депутат. Нам він, вважайте, рідний. Після інтернату тут працював. Як сам згадує, трактористом. На знаменитостей їздимо дивитись у Варву. Десь рік тому Алла Кудлай була, Наталія Бучинська. А дуже-дуже давно, розповідають старші, навіть Софія Ротару приїздила. Я ж був на концерті «Океана Ельзи», коли навчався у Полтаві.

З Путіним давно треба поговорити

Павло Шимко, мер Бахмача:

— Хочу, щоб привезли до нас Володимира Путіна. Без охорони. Щоб ми його тут «оприходували», і справа закінчилася. З ним треба давно поговорити.

Мені що є Вінник, що немає, однаково

Олена Тимошенко, слідчий Козелецького відділення поліції:

— Попсу я не люблю. Багато жінок у захваті від Олега Вінника. Мені однаково, що він є, що немає. Подобається жива музика. У ній непогано розбираюся. Можу відрізнити спів наживо від фонограми. Люблю камерну музику, щоб аж мурашки по шкірі. Мрію про приїзд до Козельця «Піккардійської терції» (українська чоловіча акапельна група), хоча розумію: навряд зірки такої величини завітають до нас.

Тижневик «Вісник Ч» №31 (1682), 2 серпня 2018 року

Теги: опитування, зірка, «Вісник Ч»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект