Бюджетники і хода

У суботу, 28 липня, у Києві відбулася хресна хода УПЦ Київського патріархату, з нагоди 1030-річчя Хрещення Русі і на противагу ході УПЦ Московського патріархату, де засвітився, до речі, нардеп Валерій Дубіль. На ходу, як і в старі часи, відправляли бюджетників. Чи всі були добровільно-примусово?— О пів на п’яту ранку виїхав з дому, — каже Станіслав Черниш, виконуючий обов’язки голови Семенівської райдержадміністрації. — Їхав своєю автівкою, родину не брав. На дорогу пішло приблизно чотири з половиною години. Машину залишив на станції метро «Лісова». А далі своїм ходом. їхав на метро, вийшов на станції «Університет», там поряд Володимирський собор. Звідти десь о дванадцятій дня починалася хода Української православної церкви Київського патріархату. Промову казав Президент, та я його не бачив, далекувато від нього був. Трішки почекали, а тоді пішли. Через Михайлівський собор. Були на Майдані. Дві години це все тривало.

Бачив і інших голів РДА. З Варви. Бачив і Сергія Сергієнка, заступника голови ОДА. Петра Гармаша, начальника управління охорони здоров’я. Валерія Зуба, головного лікаря Чернігівського онкодиспансеру. Мо’, ще хто був, народу тьма.

— Вас змушували їхати, чи добровільно?

— Добровільно. Багато людей з району їздило. Ми ж, можна сказати, брали участь в історичній події. Бо перед ходою Петро Олексійович говорив про помісну Українську церкву.

Додому виїхали десь о четвертій вечора. Приїхали задоволені і під враженням. Одразу ж до телевізора. Давай шукати себе, знайомих. Впізнав нашого вусатого козака у вишиванці, Василя Малковича, голову Семенівської райради. А на ході ми з ним не пересікалися. Зустрічалися, обговорювали: і він себе бачив.

— З усього району люди їхали, — каже Антоніна Вересоцька, керівник апарату Куликівської РДА. — Автобусами, своїми автівками. З Дроздівки багато людей, знаю, їхало. І я хотіла, та не змогла. Через травму ноги.

— Від РДА була заступниця Світлана Олександрова, — каже Денис Росовський, перший заступник голови, в. о. голови Прилуцької РДА.

— Роботи багато, щільний графік, сімейні проблеми з’явилися — не вийшло.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №31 (1682), 2 серпня 2018 року

Теги: хресна хода, Київ, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект