Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Нападники на 80-річного діда впійманіSHOPTOYS

Нападники на 80-річного діда впіймані

Корюківська поліція вирахувала та затримала підозрюваних у розбійному нападі на 80-річного Василя Бойка з села Бурківка Корюківського району. Це раніше судимі жителі Мени 38-річний Олег Кудін та 30-річний Олександр Підріз.

Частину їхньої здобичі і автомобіль «ВАЗ-2109», який належить Кудіну і на якому їздили нападники, правоохоронці вилучили.Сьомого червня о 22.00 двоє чоловіків у чорному одязі, у масках і рукавичках, один озброєний мисливською рушницею, постукали у дім 80-річного Василя Бойка. Василь Григорович удівець. Другий рік живе сам. Поряд порожні хати. Дід тримає двох корів, телицю, птицю. Має трактор, сам обробляє город, косить і гребе сіно. Доїть корів, здає молоко і сир.

Відчинив. І тут розбійники. Заштовхали пенсіонера у хату, зв’язали руки і ноги шкіряними ременями, стали бити і вимагати гроші. Для пристрашки підпалили простирадло. Лякали старого: «Отут ти й згориш». Перевернули все у хаті, повикидали з шаф, попіднімали килими на стінах, матраци на ліжку, трусили подушки. Та знайшли лише 70 гривень. Тоді забрали плазмовий телевізор «LG», чотири сорокалітрові бідони з медом, бензопилу, з морозильної камери домашнє масло, курятину. До шостої ранку дід таки виплутався з ременів. Побіг до односельців, викликав поліцію.

Пенсіонер уже оговтався після нападу. Порає господарство, їздить на велосипеді.

Затриманим Кудіну і Підрізу загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: Василь Бойко, розбійний напад, Корюківський район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект