Пенсіонер порізав двох

У 49-річного Івана Пасічника з села Кропивне Бахмацького району проникаюча рана живота та грудної клітки. Пошкоджені кишківник, печінка та легеня. Так для чоловіка скінчився конфлікт неподалік сільського магазину.

У 37-річної Ольги Ковпак — різані рани лівих плеча та стегна. Підозрюють, що обох порізав 68-річний односелець Володимир Харченко. Нині пенсіонер під арештом. У Харченка родина, господарство, живе майже по сусідству з Ольгою Ковпак.У жінки п’ятеро дітей. Найстарша закінчила 11 клас, найменша дитина 2012 року народження. 8 співмешканець. Жінка час від часу допомагала по господарству Івану Пасічнику, який кілька років тому овдовів. Ольгу і її сімейство дід Харченко не любить. Не мирили між собою. Десь за тиждень до різанини співмешканець Ольги звернувся до поліції, що Харченко його побив.

20 червня, коли Ольга Ковпак ішла селом, її побачив Харченко. Спалахнув конфлікт. Дід дістав ніж, Ольга запирскала його з перцевого балончика. Якраз там і Пасічник з’явився, за помічницю заступився. Йому ще більше дісталося. Кажуть, обидва чоловіки були напідпитку, жінка твереза.

Поліція відкрила кримінальне провадження за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Пенсіонеру загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: Володимир Харченко, кримінал, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект