Знайшли того, хто перерізав горло

«У тихому болоті чорти водяться», — так у селі Олександрівна Семенівського району кажуть про випадок з убивством 49-річного Олександра Малярука. Йому зв’язали дротом руки за спиною, побили, зламали ребра, ще й горло перерізали.Красти у дядька не було чого. Безвредний випивоха, з добра лише старезний велосипед і десять банок консервації. Тіло знайшли 17 червня вранці.

Убивцю шукали більше тижня. Семенівські правоохоронці перешерстили усіх судимих у навколишніх селах. Перевіряли десяток людей на поліграфі (детекторі брехні). Думали на Івана Мицука з Костобоброва, та його причетність не підтвердилася. Зате подвірний обхід дав результати. Хтось підказав поліцейським звернути увагу на 35-річного Олександра Воронкіна. Чоловік не мав раніше проблем із законом. Його вже затримали, і суд відправив у Новгород-Сіверський СІЗО. Довідок про проблеми з головою у Воронкіна немає.

Чому так жорстоко був убитий Малярук, відповідь повинна дати психіатрична експертиза. Напилися, посварилися і побилися, таке буває часто. Є підозра, що Воронкін не усвідомлював, що коїть. Сам чоловік не може дохідливо пояснити, як усе сталося. Йому загрожує від 7 до 15 років тюрми.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: СІЗО, вбивство, Олександр Малярук, Семенівський район, Олександр Воронкін, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект