Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Городнянці помочилися на пам’ятний знак Героям Майдану у Сумах

Городнянці помочилися на пам’ятний знак Героям Майдану у Сумах

Сталося це 29 червня. Як повідомляє сумська поліція, «близько другої години ночі проїжджаючий вулицею наряд патрульної поліції помітив, як двоє молодих людей у сквері Героїв Небесної сотні справляють природні потреби на встановлений там пам’ятний знак Героям Майдану. Побачивши працівників поліції, почали тікати. Та патрульні виявилися спритнішими. Хлопців затримали. Один з них намагався позбутися свого мобільного телефону. В подальшому на ньому виявили запис, який слідчі вже долучили до кримінального провадження. На ньому правопорушники фільмували весь «процес» своїх протиправних дій. Сьогодні вони дають пояснення слідчим. їм оголошено про підозру за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство» — грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. їм загрожує обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 4 років».


Андрій Варнацький та Влад Оглобля

Користувачі соцмереж упізнали у затриманих городнянців Андрія Варнацького та Влада Оглоблю (1997 року народження), студентів Сумського державного університету.

Другого липня у Ковпаківському районному суді Сум Андрію Варнацькому обрали запобіжний захід — домашній арешт. На камеру він сказав: «Я прошу пробачення перед народом України. Не міг контролювати свої дії, бо був у стані алкогольного сп’яніння».

Родини хлопців відомі у Городні. Оглоблі — підприємці, мають магазини. Мама Варнацького працює у Фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Батько працював у податковій, нині, кажуть, консультує людей з юридичних питань.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року. Фото з Інтернету

Теги: Андрій Варнацький, Влад Оглобля, хуліганство, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект