Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Хто ваш улюблений герой з телевізора?SHOPTOYS

Хто ваш улюблений герой з телевізора?

Люди в телевізорі красиві, усміхаються нам. Завжди ласкаві, не кричать, не лають. Гарно вдягнені, впевнені в собі. Здається, у них нема жодних проблем. Тому ми їх і любимо. Прийдеш з городу, ввімкнеш телевізор — а там все, як у мріях. Наче аж власне життя стає трохи легшим. Хто зараз найулюбленіший телегерой Чернігівщини?

«А я люблю Данилевича»

Марія Нестеренко, пенсіонерка, Чернігів:

— Люблю дивитися різні ток-шоу. Буває, одну і ту саму резонансну історію показують по кількох телеканалах, та подають зовсім по-іншому. Наприклад, «Один за всіх» на «СТБ» з Дмитром Карпачовим — то так скандально. «Говорить Україна» на телеканалі «Україна» — по-своєму, з перчинкою. Подивлюся і думаю: немає такої людини, щоб не помилялася. Хто інших засуджує у якомусь гріху, той сам в такий же гріх і впаде. Я навіть рада, що Карпачов не вестиме ту програму. Оголосили, що буде новий ведучий.

Нині стільки усілякої чорноти у ЗМІ, хочеться доброго слова. І воно таки є у Андрія Данилевича у програмі «Стосується кожного» на «Інтері». Він перед тим, як сказати слово, думає, як не образити людину. Навіть якщо та і справді негідна.

Тіна Кароль

Валентина Олійник, пенсіонерка, Борзна:

— Багато пісень Тіни Кароль — жалісливі. Вона поховала чоловіка, коли їхній синочок був ще манюсінький. Довго не співала взагалі. Коли знову почала виступати — співає, а сльози просто струменять. Сама пише пісні, у них звертається до неба, до зірок. Певно, це звертання до нього. Мабуть, вона й досі одна. Зовнішність у неї (якось відповідала на питання ведучої) — губи, груди — все справжнє, не накачане. Не так, як у Лободи (співачка Світлана Лобода), яка після пластичних операцій безобразна.Алла Мазур

Наталія Горкун, пенсіонерка, Короп:

— Щодня дивлюся новини, особливо по «1+1». Подобається Алла Мазур. Головне навіть не зовнішність, а те, як доносить інформацію. Доступно, просто, виважено. Люблю передачу «Чекай на мене» і її ведучих. Коли бачу її, думаю: «Люди шукають братів, сестер, матерів, які колись дітей кинули. Обнімаються при зустрічі, радіють. А в Коропі, буває, на одній вулиці родичі живуть і не спілкуються».

«Кондратюк подобається майже 20 років»

Валентина Чорна, бібліотекар, Дібрівне, Городнянський район:

— Влітку о 22 годині в хату заходиш. Не до телевізора. В ліжко з телефоном чи планшетом, швиденько полистаєш, і вже в курсі всіх новин і подій. Я не люблю розслідувальних шоу, «Соромлюсь свого тіла» і тому подібних. Донька підсадила на «Хто зверху?» з Сергієм Притулою. Та найбільше з телеменів мені подобається Ігор Кондратюк. Майже 20 років дивлюся «Караоке на майдані».

Онучка привчила до «Маші і Ведмедя». Син «Сімпсонів» якихось дивиться

Ольга Кузовлева, пенсіонерка, Нові Млини, Сновський район:

— Подобаються ведучі програм «Говорить Україна» Олексій Суханов і «Стосується кожного» Андрій Данилевич. Оце поки ці передачі не подивлюся, мої до телевізора не підходять. Буває, і з телевізором розмовляю. Особливо, коли батьки дітей ки-даютьабо тварин ображають. Лаюся. Онучка Ліля привчила до мультиків. Обожнюю «Машу і Ведмедя». Купую чашки, парасольки з їх зображенням. Ляльку Маші подарувала. Говорить, співає. Вона у своєму смартфоні дивиться, а я по телевізору. А от син дивиться «Сімпсонів» якихось. Теж мультик.

«Морально налаштований на мультики, та поки читаю»

Віктор Журавель, голова Коропської об’єднаної територіальної громади:

— Жодної культурно-масової передачі, що показують по телевізору, не дивлюся. Щоб відволіктися і відпочити, краще книжку почитаю. Більш подобаються про психологію. Недавно читав Наполеона Хілла «Думай і багатій», «16 законів успіху». Мультиків також не дивлюся. Дочка вже доросла, але ще незаміжня, внуків нема. Хоча морально на них і готовий.

Тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: опитування, телеведучий, «Вісник Ч»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект