Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » В Корюківці родичі старенького кинули на призволяще його сліпого собакуВ Корюківці родичі старенького кинули на призволяще його сліпого собаку

Про собачу вірність та відданість людині ходять легенди. Про це пишуть, знімають фільми. Хто не бачив «Білий Бім Чорне вухо»? Драма, яка вийшла в 1977 році в СРСР, нічим не гірша знаменитого «Хатіко: найвірніший друг». В місті Корюківка є свій «Білий Бім», історія якого дуже схожа на сюжет згадуваної драми. Але про все по порядку.

Корюківський пес чекає господаря біля свого двору на вул.Зарічній, що напроти аптеки. Інколи приходить до багатоповерхівки, яка розташована по тій же вулиці, де небайдужі люди годують його. Переважно буває там вранці, коли більшість людей іде на роботу.
Жителі багатоповерхівки розповідають, що хазяїну собаки стало зле, начебто інсульт. Рідні чоловіка оформили його до будинку для людей похилого віку. І разом з тим вигнали його улюбленця на вулицю. В чому причина такої поведінки – невідомо. Люди, які неодноразово бачили господаря з цим собакою, розповідають, що він дуже добрий і зовсім не агресивний. Але старий, хворий, важко дихає… До того ж, пес сліпий. Можливо, просто не захотіли піклуватись про такого собаку.

«Біму» нема куди подітись. Він вже не маленьке щеня і шансів що хтось забере його до себе додому практично немає. Якби ж в Корюківці був притулок для тварин… Активісти постійно піднімають це питання, особливо після того, як вдень, в самому центрі міста, отруїли декількох безпритульних собак. Дехто вважає, що слабких та непотрібних можна позбутись саме так: вбити, викинути на вулицю. Але ці люди забувають, що колись і самі можуть стати слабкими і непотрібними.


Ті, у кого є пес, знають який спектр емоцій здатні відчувати собаки: радість, нудьгу, смуток. Що ж відчуває зараз «Бім»? Мабуть, це біль. Такий, який відчуває людина коли раптом зникає хтось з її близьких. І коли найрідніші люди зраджують тебе. А ще «Бім» відчуває себе абсолютно беззахисним перед навколишнім світом, адже живе в темряві. Пес не розуміє чому раптом його життя так змінилось і куди ж подівся його найкращий друг. Але, мабуть, буде чекати на свого господаря скільки зможе.

Хочется завершити статтю цитатою: «Собака так віддана, що навіть не віриш у те, що людина заслуговує на таку любов». І. Ільф.

P.S. Якщо когось зацікавить доля покинтого собаки пишіть у Фейсбук до Ксенії Матюхи, дівчина покаже де зараз живе пес.

Gorod.cn.ua

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект