Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Виконуючого обов'язки директора Ніжинського військового заводу підозрюють у хабарництві

Виконуючого обов'язки директора Ніжинського військового заводу підозрюють у хабарництві

«21 червня співробітники військової прокуратури Дарницького гарнізону спільно зі слідчими Дарницького управління поліції та Головного управління по боротьбі з корупцією СБУ за участі співробітників департаменту внутрішньої безпеки Державного концерну «Укроборонпром» затримали виконуючого обов’язки директора ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» та посередника після отримання неправомірної вигоди розміром 10 тисяч гривень.

Неправомірну вигоду в. о. директора вимагав та отримав від звільненого працівника заводу у змові з військовослужбовцями однієї з військових частин за видачу довідки про заборгованість з виплати заробітної плати. Така довідка є необхідною для звернення до суду та підтримання позовних вимог на користь звільненого працівника. Отримані як неправомірна вигода гроші вилучено під час обшуку із сейфа керівника заводу»,
— повідомляє прес-служба військової прокуратури.Завод має займатися ремонтом вантажопідйомної, землерийної техніки та електрично-технічних засобів (електростанцій, електроагрегатів). Та вже який рік підприємство лихоманить. Міняється керівництво. Зараз на заводі триває процедура санації. За нею, як варіант, може бути ліквідація.

Підозрюваний в отриманні неправомірної вигоди — 43-річний Сергій Загвоздін. Пропрацював керівником з травня. Він обурений:

— Прикро читати і чути неправду. Помічені гроші знайшли не у мене і не у моєму кабінеті, сейфі, робочому столі. Мої руки не світилися. Я тих грошей не те що до рук не брав, в очі не бачив. Абсурдна історія. Людина хоче довідку. Це її конституційне право. Хто може перешкоджати в її отриманні? Якщо щось не складається, її можна витребувати через суд цілком безкоштовно, максимум — шоколадка бухгалтеру за швидкість. Дурника знайшли, аби мене підставити.

Коли в київському суді розглядали питання обрання мені запобіжного заходу, слідство і прокуратура просили арешт і тримання у СІЗО. Суддя не знайшов для цього підстав. І визначив мені на час слідства нічний домашній арешт з 22 до 6 години. Суддю теж здивувала історія з довідкою, — розповідає Сергій Загвоздін. — Це вже друга-спроба позбутися мене, аби зробити рейдерське захоплення заводу. Я керував підприємством з 2012 по 2016 рік. При мені підприємство хоч трішки процвітало. Проте мене тоді зняли за те, що моє бачення розвитку йшло в розріз з бажаннями органів управління. З першого січня 2018 року ми не отримали жодного замовлення.

— Сергію Олександровичу, яка заборгованість по зарплаті на сьогодні?

— Мільйон шістсот тисяч гривень. З працівниками розрахувалися тільки за вересень 2017 року. Я припускаю, комусь вигідно, щоб завод лишився обезголовлений. І для чого це все затіяно? Якби була хоч малюсінька зачіпка, якісь докази, що я справді щось вимагав, мене б не випустили. На сьогодні я, як керівник, відсторонений, але я ще і головний інженер. Продовжую працювати.

Якщо вину доведуть, Сергію Загвоздіну загрожує від п’яти до десяти років з конфіскацією. Хоча можуть і виправдати. А ще справу можуть закрити за недоведеністю.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: хабар, Сергій Загвоздін, СБУ, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект