Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Одноразова грошова допомога у разі загибелі в АТО (ООС) підвищилася до мільйона 200 тисяч

Одноразова грошова допомога у разі загибелі в АТО (ООС) підвищилася до мільйона 200 тисяч

Сума виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) бійця підвищилася до 750-кратного прожиткового мінімуму і становить більш ніж мільйон 200 тисяч гривень (була 609 тисяч гривень). Це підтвердили на гарячій лінії Міністерства оборони. Порядок грошових виплат регулюється Законом України про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. Розмір виплат прописаний у Постанові Кабміну від 15 листопада 2017 року.Хай ніхто ніколи з наших захисників не гине, ніякі гроші не замінять життя. Та саме 1200000 можуть одержати родичі 29-річного Олександра Божка з села Печі Борзнянського району. Саме така сума має бути їм виплачена, припускають у Борзнянському райвійськкоматі.

— Олександр Божок помер 28 червня від серцевої недостатності під час виконання службових обов'язків біля міста Рубіжне Луганської області, — говорить борзнянський військком Володимир Кондратенко.

Боєць був на добовому чергуванні, охороняв залізничну станцію. Уночі йому стало погано. Можливо, відірвався тромб.

Захисник призивався на строкову службу Борзнянським райвійськкоматом. Відслужив, підписав контракт у Києві із залізничним полком. Мав вищу освіту, вчився у Києві на будівельника. Неодружений. З багатодітної порядної родини.


Олександр Божок

Поховали Олександра у неділю, 1 липня, у Печах.

— Щоб отримати виплату на загиблого, родичам потрібно звернутися до військової частини, де боєць проходив службу, або до військового комісаріату за місцем проживання, — пояснюють на гарячій лінії міністерства. — Потрібно передати пакет документів з військової частини до департаменту фінансів Міністерства оборони. їх розгляне і дасть висновок лікарська комісія, підтвердить обставини смерті. Потім засідатиме ще одна комісія, її рішення, я якому буде зафіксована сума виплати, буде оформлено протоколом. Виплачуватимуть частинами у порядку черговості.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: одноразова допомога, АТО, втрати, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект