Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Довідку про несудимість тепер можна замовити через ІнтернетДовідку про несудимість тепер можна замовити через Інтернет

Отримати довідку про несудимість можна в будь-якому сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ, незалежно від місця реєстрації (прописки).У Чернігівській області територіальних сервісних центрів чотири: у Чернігові, Ніжині, Прилуках та Мені.

Цей документ потрібен не всім і не завжди. Але необхідний для оформлення на роботу у певні структури, для усиновлення чи встановлення опіки, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

Донедавна, щоб отримати таку довідку, потрібно було прийти до центру, замовити і потім, коли готова, забрати. Нині її можна замовити через Інтернет (онлайн).

Для цього потрібно: зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua.

Зареєструватись, скориставшись електронним цифровим підписом або IDBank.

Заповнити форму, вказати найближчий і зручний для вас сервісний центр. У полі «Спосіб отримання довідки» оберіть, у якому вигляді бажаєте її отримати. Якщо в електронному варіанті — надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу. Електронна підходить не всім. Скористатися нею можна лише за згодою установи, до якої вона подається (наприклад, для участі у тендерних закупівлях).

Аби перевірити стан готовності довідки, потрібно зайти на сайт. Там напишуть, де документ, на якій стадії і коли забирати.

Не забудьте взяти з собою паспорт. Якщо щось не виходить, телефонуйте (044) 290-19-88. Платити за довідку не треба. Замовити документ може будь-яка особа, яка досягла 14-річного віку.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №27 (1678), 5 липня 2018 року

Теги: довідка про несудимість, онлайн, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект